Çözüldü Windows 10'da klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İbrahim Gürel

Hectopat
Yer
Ankara
Sorun basit. Arama gibi Windows bölümlerinde klavye çalışmıyor. Buna Forza Horizon 4 de dahil. Çalıştıra [B]C:\Windows\system32\ctfmon.exe[/B] yazdım olmadı. Kullanıcı değiştireyim dedim kullanıcı adı ve şifre istiyor o yüzden yapamadım. CMD'den açma yolu varmış ama ben yeni kullanıcı oluşturursam bu hesapta ki dosyalara erişebilir miyim? DISM+ SFC komutunu da denedim. Sorun çözüldü. dısm+sfc komutlarını uygulaması tam olarak şimdi bitmiş. Açıklamada ise şu yazdı.
Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them.
For online repairs, details are included in the CBS log file located at
windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline
repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.
Burada birkaç dosyayı bozuk bulduğu ve onardığı yazıyor.

Çözüm
CMD ekranına ctfmon.exe yazıp deneyin.
Hocam çözdüm.
Arkadaşlar sorun çözüldü. dısm+sfc komutlarını uygulaması tam olarak şimdi bitmiş. Açıklamada ise şu yazdı.
Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them. For online repairs, details are included in the CBS log file located at windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.
Önce CMD'yi açıp şu komutu yazdım: [B]DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth[/B] Bu işlem bitince sfc /scannow yaptım ve sorun çözülmüş oldu.
Hocam çözdüm.
Arkadaşlar sorun çözüldü. dısm+sfc komutlarını uygulaması tam olarak şimdi bitmiş. Açıklamada ise şu yazdı.
Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them. For online repairs, details are included in the CBS log file located at windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.
Önce CMD'yi açıp şu komutu yazdım: [B]DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth[/B] Bu işlem bitince sfc /scannow yaptım ve sorun çözülmüş oldu.

Çözüm
Hocam onu denemiş zaten. Sorunu da çözmüş.
ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLDÜ. dısm+sfc komutlarını uygulaması tam olarak şimdi bitmiş. Açıklamada ise şu yazdı.
Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them.
For online repairs, details are included in the CBS log file located at
windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline
repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.
Burada bir kaç dosyayı bozuk bulduğu ve onardığı yazıyor.

Geri
Yukarı