Windows 10'da KMSpico nasıl tespit edilir?

Sherlocat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki o kadar konu açtım kuzenim için. Dün USB bellek al hallederiz dedim. Bugün dediği şey şu "biz 50 TL'ye bilgisayarcıya hallettirdik". Sinirim bozuldu ilk başta. Ben o kadar uğraşayım Key'i nereden alacağını kararlaştırayım, sonra gelsin bilgisayarcıya yaptırsınlar. Hadi bana güvenmediler, bilgisayar mühendisi tanıdıklarını aradılar. O da benim dediklerimi dedi. Şimdi bilgisayarcı KMSpico mu attı? Bilmiyorum. KMSpico attığını nasıl öğrenebilirim ve nasıl düzeltebilirim?

CMD'yi açıp slmgr /xpr yazın. Eğer şu tarihte bitecek yazıyorsa KMSpico'ludur.

@Emperor4231'un dediğini yapın. Ancak benim tavsiyem paşa paşa format atmanızda. Şahsen ben güvenmiyorum başka ne yapıp yapmadığını bilmediğim insana.

Bende katılıyorum. Temiz format atıp Retail key almanızı tavsiye ederim.

Şimdi USB bellek derken 46 TL'ye gelecek. Formatlayacaklarını sanmıyorum o yüzden. Bana güvenmediler tamam da bilgisayar mühendisinin dediğini yapmadılar ya o garibime geliyor.

Üniversite öğrencilerine ücretsiz, yeni bilgisayar alırken OS ile alın kafanız rahat etsin, en fazla 40-50liraya bulunabileceği gibi direk ana sayfasında seri kod paylaşan siteler var. Onlarca yol varken ve artık günümüzde format atmak aşırı kolay hale gelmişken aynı paraya hatta belki daha fazla bir ücret karşılığında bilgisayarcıya gitmek bana makul gelmiyor. Vatan Bilgisayar'ın bile çalışanı tamire gelen cihaza mining kurma şüphelisiyken çarşıdaki esnafa hayatta güvenmem.

Arkadaşlar bu lisansın çeşidi nedir? Yani MAK mi, OEM mi, Retail mi onu nasıl öğreneceğiz? @Emperor4231. Sanırım KMSpico değil.

IMG-20210915-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
CMD'den etkinleştirme de KMSpico mu? Benim yöntemde performans düşüşü yok.

Mantıken evet ama onunla virüs girmez çünkü CMD üzerinden kodlarla yapıyorsun. Ama yazılımdan yaptığınızda virüs yükleyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı