Windows 10'da lisans süresi dolunca ne olacak?

Litenium

Centipat
Ücretsiz bir Windows 10'u crackli bir şekilde lisanslamıştım fakat şimdi lisans süresi doluyor diyor. Lisans süresi dolunca ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranda kocaman Windows'u etkinleştir yazacak

Sadece böyleyse yazmasını tercih ederim çok korkmuştum çünkü.

Ekranda kocaman Windows'u etkinleştir yazacak

Arka plan düzenlenmeyecek vs biliyorum ama PC'nin kullanılamaz hale gelmesinden daha iyidir.

İnternetten 20-25 TL'ye OEM'ya da Retail key satın alıp sistemi etkinleştirip ömür boyu kullanacaksınız.

Ben o tarz yerlere güvenmiyorum. 1000 TL'lik Windows'u 20-25 TL'ye kim satar doğru düzgün olarak?

Bazı kişileştirme hizmetleri çalışmaz ve Windows'u aktifleştirin diye bir yazı çıkar o kadar.

Güvenmiyor musun? Forumun %75'i kullanıyor. Sadece sen düşünüyorsun bunu hocam o zaman. Güvenmemek konusunda haklı olabilirsin tamam da hiç mi denk gelmedin forumda bu key konularına?

Güvenmiyor musun? Forumun %75'i kullanıyor. Sadece sen düşünüyorsun bunu hocam o zaman. Güvenmemek konusunda haklı olabilirsin tamam da hiç mi denk gelmedin forumda bu key konularına?

Formda yeniyim çok bakmıyorum ve arkadaşımın babası PC mühendisiydi bilgisayar 30 gün sonra açılmaz diyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…