Windows 10’da VPN Nasıl Kurulur?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows 10 VPN kurulum rehberi

Bu makalemizde, sizler için Windows 10 bilgisayarlarınıza nasıl VPN kurabileceğinizi anlatıyoruz. VPN (Türkçe ismiyle Sanal Özel Ağ); uzaktan erişim yoluyla farklı ağlara bağlanmayı sağlayan internet teknolojisidir. Bu teknoloji, bu amaçla yapılandırılmış sunucudaki sanal bir ağ bağlanarak, ağ üzerinden veri alışverişinde bulunmaya yarıyor. Peki bu tanımlamadan sonra nasıl işlem yapacağımıza geçecek olursak; öncelikle kullanacağınız VPN servisini […]

Devamı: Windows 10’da VPN Nasıl Kurulur?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows 10 VPN kurulum rehberi

Bu makalemizde, sizler için Windows 10 bilgisayarlarınıza nasıl VPN kurabileceğinizi anlatıyoruz. VPN (Türkçe ismiyle sanal özel ağ); uzaktan erişim yoluyla farklı ağlara bağlanmayı sağlayan internet teknolojisidir. Bu teknoloji, bu amaçla yapılandırılmış sunucudaki sanal bir ağ bağlanarak, ağ üzerinden veri alışverişinde bulunmaya yarıyor. Peki bu tanımlamadan sonra nasıl işlem yapacağımıza geçecek olursak; öncelikle kullanacağınız VPN servisini […]

Devamı: Windows 10’da VPN Nasıl Kurulur?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben zaten kullanıyordum ve ayarlamak için VPNbook kullanabilirsiniz bu sitede pptp bölümüne tıklıyoruz sonra oradaki URL'den birini kopyala yapıştır yaparak VPN ayarlarına yapıştırıyoruz sonra VPN türünü noktadan noktaya tünel protokolü(pptp) yapıyoruz sonra kullanıcı adı ve şifre bölümüne de VPNbookda kullanıcı adını ve şifreyi yazıyoruz
Şu an kullanıcı adı ve şifre vpnbook ve 3x58UVx.

Son düzenleme:
Rehberi hazırladım ama siz Linux kullanıyorsunuz bu sadece Windows 10'da var.
Tek mesaja göre yargılamayın kullandığım sistemi.

Oradaki VPN özelliklerini ve daha fazlasını ben zaten biliyorum, başka insanlara açıklayıcı ve yardımcı olması için istemiştim.

Tek mesaja göre yargılamayın kullandığım sistemi.

Oradaki VPN özelliklerini ve daha fazlasını ben zaten biliyorum, başka insanlara açıklayıcı ve yardımcı olması için istemiştim.

Bende ne anlama geldiklerini bilmiyorum çünkü YouTube'dan öğredim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı