Windows 10'daki bilgisayarı sıfırlama işe yarar mı?

Ranny

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam, başlıktada yazdığım gibi. Format atmayı düşünüyorum. Fakat USB'siz, CD'siz, herhangi bir program kullanmadan yapmak istiyorum. Aklıma Windows 10'un sıfırlaması geldi fakat bazı arkadaşlarım bana bu işlemin bir faydasının olmadığını söyledi. Faydası var mı? İşime yarar mı? Bilgisayarda birkaç sorunum olduğu için bu işlemi yapacağım.

USB ile temiz kurulum yapmak daha iyi ama yapabilirsin USB kadar iyi olmaz.

Selam, başlıktada yazdığım gibi. Format atmayı düşünüyorum. Fakat USB'siz, CD'siz, herhangi bir program kullanmadan yapmak istiyorum. Aklıma Windows 10'un sıfırlaması geldi fakat bazı arkadaşlarım bana bu işlemin bir faydasının olmadığını söyledi. Faydası var mı? İşime yarar mı? Bilgisayarda birkaç sorunum olduğu için bu işlemi yapacağım.
Ben peygamber değilim bana sorunun vahiy olarak gelmeyeceğine göre sorun nedir

Ben peygamber değilim bana sorunun vahiy olarak gelmeyeceğine göre sorun nedir
Daha önce forumda yazmıştım. Arkadaşlar format önerdi. Sorun şu: Bilgisayarda ben oyun oynarken ya da bilgisayarda herhangi birşey yapıyorken bilgisayar aniden kapanıyor. Geri açtığımda herşey yerli yerinde duruyor. Yani mesela video izliyorum diyelim, tarayıcı sekmesi açık kalıyor. Birde oyun oynarken alt tab atmama rağmen masaüstüne atıyor.

Bu sistemsel değilde donanımsal bir sorun gibi ama neyse senin sorununun cevabını söyleyeyim dosyaları sileceksen sıfırla ama virüs varsa formatla

Geri
Yukarı