Windows 10'dan 11'e geçerken mavi ekran hatası

MetinCakir

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
RAM
8GB Kingston 4x2
SSD veya HDD modeli
120GB Corsair SSD, WD Blue 500GB
Ekran kartı
GTX 750Ti 2GB
Anakart
P8H67-M2/SI
İşlemci
i5 2400
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki teknik işe yaramayınca ben de "appraiserres.dll" dosyasında modifikasyonlar yaparak bir şekilde kurmayı başardım fakat en son kurulduktan sonra güncelleştirmeler yapılırken belli bir yerden sonra mavi ekran geldi, hata kodu ise "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" olarak görünüyor.
Bilgisayar yeniden başladı ve Windows 10 olarak tekrardan açıldı ve programda yazan yazı ise şu şekilde:

1688507665616.png

Yardımlarınızı bekliyorum dostlar, çok teşekkür ederim şimdiden.

Edit: "minidump" klasörünün içerisi boş.

Edit 2 :

OneDrive kaldırdım tekrar denedim şimdi de böyle diyor ;

1688514745982.png

Bir de DDU ile Nvidia driverını kaldırıp deneyeceğim, pek çözüleceğini sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez.

Son düzenleme:
Usb bellek ile format atın. Birkaç registry entrysi ekleyerek kurabilirsiniz desteklenmeyen sisteme. Yükseltme hep sorun yarattı bende. Windows 11 bypass tpm ve bypass secure boot yazarak bulabilirsiniz ne eklemeniz gerektiğini. Dll düzenlemenizi önermiyorum. Gerek bile yok zaten.

Usb bellek ile format atın. Birkaç registry entrysi ekleyerek kurabilirsiniz desteklenmeyen sisteme. Yükseltme hep sorun yarattı bende. Windows 11 bypass tpm ve bypass secure boot yazarak bulabilirsiniz ne eklemeniz gerektiğini. Dll düzenlemenizi önermiyorum. Gerek bile yok zaten.
Verilerim kaybolsun istemiyorum, yedekleyecek bir diskim yok maalesef. Başka yöntemi yok mudur?

Verileri bir şekilde yedekledim, Rufus ile sıfırdan USB oluşturdum, sıfırdan kurulum yaptım SSD'ye fakat yine aynı şekilde mavi ekran hataları verip durdu ve hata kodu sürekli değişiyordu ben de tekrar Windows 10 yüklemeye karar verdim büyük ihtimalle sistemim yetmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı