Windows 10'dan 11'e geçilir mi?

azizefe06

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Haziran'da aldım ve bayağıdır geldiğinden beri yani Windows 10 kullanıyorum ve 11'e geçmek istiyorum kasar mı Valorant gibi oyunları oynayabilir miyim? Discord'da kasar mı? Falan Windows Update karşılıyor yazmıyor karşılamıyor da demiyor.
Özelliklerim.
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 Quad Core Processor 3.10 GHz.
Ekran kartı: AMD RX 560 series.
RAM: 8 GB.
64X tabanlı işletim sistemi.
446 GB SanDisk SSD.

Merhaba,

Ben Windows 11'i çıktığından beri kullanıyorum, gerek Valorant olsun, gerek CS2 olsun hiçbir oyunlar da sorunla karşılaşmadım.

Sistem özelliklerinizi karşılaştırdığımda Windows 11'i gayet kaldırıyor yani geçebilirsiniz.

Sürücüleri ve programları güncel ve programları orijinal kullanırsanız PC'niz hiç kasmaz.

Buradan Windows 11'e geçebilir misin öğrenebilirsiniz.

W11 melez işlemcileri yümsek performansta çalıştırır Windows 10'a göre daha iyidir fakat tek sorum şu bendemi böyle bilmiyorum Windows 11 de Google Chrome Windows Explorer'den daha çabuk açılıyor.

Hocam Windows 10'dan 11'e temiz kurulum yapmadan geçiyorlar 10 15 gün falan sonra temiz kurulum yapıyorlar öyle bir şey anladım ben.

Yani bana geçebilirsiniz 😁

Hocam Windows 10'dan 11'e temiz kurulum yapmadan geçiyorlar 10 15 gün falan sonra temiz kurulum yapıyorlar öyle bir şey anladım ben.

Yani bana geçebilirsiniz 😁
Temiz kurulum derken nasıl oluyor hocam ben Windows 10 u sıfırlayip indiricektim 11 i

Merhaba,

Ben Windows 11'i çıktığından beri kullanıyorum, gerek Valorant olsun, gerek CS2 olsun hiçbir oyunlar da sorunla karşılaşmadım.

Sistem özelliklerinizi karşılaştırdığımda Windows 11'i gayet kaldırıyor yani geçebilirsiniz.

Sürücüleri ve programları güncel ve programları orijinal kullanırsanız PC'niz hiç kasmaz.

Buradan Windows 11'e geçebilir misin öğrenebilirsiniz.

Hocam karşılamıyor diyor TPM güncellenmesi lazımmış

Temiz kurulum derken nasıl oluyor hocam ben Windows 10'u sıfırlayip indiricektim 11'i

Hocam karşılamıyor diyor TPM güncellenmesi lazımmış

Her şeyi destekliyor TPM 2.0 desteklenmeli ve etkinleştirilmeli diyor nasıl etkinleştiririm?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu deneyeceğim BIOS'ta bulamadım TPM ayarını

Geçtim hocam TPM kodlarını sildim 11'e geçtim hiçbir şeyim gitmedi

Son düzenleme:
Tamamdır hocam flash bellek olmadan geçmek istiyorum ISO'yu indirip açsam yeter mi?

Bunu indirin hocam, direkt yükseldin.

1707737402229.png

W11 melez işlemcileri yümsek performansta çalıştırır Windows 10'a göre daha iyidir fakat tek sorum şu bendemi böyle bilmiyorum Windows 11 de Google Chrome Windows Explorer'den daha çabuk açılıyor.

Windows Explorer gereksiz bir animasyona sahip o yüzden bir tık geç açılıyor aynı şekilde bende de Edge Explorer'dan daha hızlı açılıyor :D

Geri
Yukarı