Çözüldü Windows 10'dan 8.1'e düşmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bakix0

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
6GB DDR3
SSD veya HDD modeli
500GB HDD
Ekran kartı
Gt 730
Anakart
AMD
İşlemci
AMD Athlon X2 250
Düşmek istiyorum ama resimlerimin silinmesinden korkuyorum Windows 10'u kuracağım yer C: Ama E: Sürücümde resimlerim var. E: Sürücüsü silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Düşmek istiyorum ama resimlerimin silinmesinden korkuyorum Windows 10'u kuracağım yer C: Ama E: Sürücümde resimlerim var. E: Sürücüsü silinir mi?

Kurulumda E sürücüsünü silmez C sürücüsünü silip veyahut biçimlendirip oraya Windows'u kurarsanız, E sürücüsünde ki dosya ve resimleriniz silinmez.

Kurulumda E sürücüsünü silmez C sürücüsünü silip veyahut biçimlendirip oraya Windows'u kurarsanız, E sürücüsünde ki dosya ve resimleriniz silinmez.

Çözüm
Hocam 8.1'e düşmeyin hem arayüz olarak hem de program desteği olarak çekilmez bir işletim sistemi yakında birçok program Windows 8.1'de çalışmayacak Windows 10 da kalın.

Hocam 8.1'e düşmeyin hem arayüz olarak hem de program desteği olarak çekilmez bir işletim sistemi yakında birçok program Windows 8.1'de çalışmayacak Windows 10 da kalın.

Desteklerini çektiler sadece çalışmayacak diye bir kaide yok hala Google Discord vb. Birçok uygulama desteğini veriyor. Ve gayet hızlı bir işletim sistemi benim de kanaatim 6 GB RAM'i varken Windows 10'da kalması.

Yeni konular

Geri
Yukarı