Windows 10'dan 8.1'e Geri Dönme

qreizman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ilk kez konu açıyorum. Bi yanlışım varsa affola. Şimdi benim PC'de orjinal win 8.1 vardı. Güncelleme ile win 10 yaptım. Açıkcası pek memnun kalmadım. Şöyle bir sıkıntım var. Ben nasıl geri dönüş yapıcam? Hayatımda ne format attım ne de böle bi yükseltme yaptım. Cahillime verin. Yok mudur bunun geri dönüşü? Bende orjinal win 8.1 dvd'si var. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Sorun da orda güzel kardeşim. Eski sürüme götürebilmemiz için gerekli dosyalar kaldırılmış diyor :cry:

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows.old klasörünü silmişsin demek ki. Elindeki DVD ile format atacaksın o halde. Şu videoya bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim belki kızacan da ben UEFI felan bilmem. Daha düz bi video yok mudur? Benim PC'nin menüsü felan da böyle değil. Dedigim gibi ilk kez böyle bir şey yapmaya kalktım. Onda da elime yüzüme bulaştırdım :( Ya da tw versem sen bir şeyler yapabilir misin? Gözünü seveyim kardeşim kurtar yav. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı