Çözüldü Windows 10'dan MacOS'a veri kaybı olmadan geçiş yapılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Efe

Picopat
Merhaba. Windows 10 kullanıcısıyım MacOS'a nasıl veri kaybı olmadan geçerim? Bozuk dosyalar olur mu?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Hocam Hackintosh mu yapacaksınız yoksa Mac bir bilgisayara mı geçeceksiniz? Hackintosh ise dualboot için ilk önce MacOS kurulması gerek diye biliyorum. Yanlışsam bilenler düzeltsin. Ancak Hackintosh için bileşenlerinizin uygun olduğundan da emin olun.
Dualboot olarak mı kullanmak istiyorsunuz? Eğer böyle bir şey istiyorsanız farklı bir disk kullanarak o diske opencore ile macOS kurmak mümkün.

Hocam Hackintosh mu yapacaksınız yoksa Mac bir bilgisayara mı geçeceksiniz? Hackintosh ise dualboot için ilk önce MacOS kurulması gerek diye biliyorum. Yanlışsam bilenler düzeltsin. Ancak Hackintosh için bileşenlerinizin uygun olduğundan da emin olun.

Çözüm
Hackintosh yapıcam. DualBoot kullanmak istemiyorum.

DualBoot nasıl yaparım? Madem Windows'tan Hackintosh'a veri kaybı olmadan geçemiyorum. O zaman DualBoot kullanırım.
Hocam macOS konu başlığı altında @Yiğit Gençer hocamın hazırladığı rehberler var oradan faydalanabilirsiniz. Yalnız yanlış bilmiyorsam Nvidia kartlarda destek sıkıntısı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı