Windows 10'dan Windows 7'ye dönme sorunu

Karmonca

Hectopat
Daha fazla  
Format CD'sine veya boş bir CD'ye sahip olmadığımdan CD kullanmadan format atmaya karar verdim. internetten Windows 7 64bit kurulumu indirdim (bilgisayarım neyse ki 64 bit destekliyor). Daemon Tools ile açtım ve setupuna tıkladım (bir videoda izledim bir adam yapıyordu). Ve bir hata aldım (almasam şaşardım).

NkEmWk.png

Resim açılmıyorsa "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor. Bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayıncısıyla iletişim kurun" yazıyor.

Yardım edin lütfen.

senin bilgisayarin 32 bit isletim sistemine sahip oldugu icin 64 bit lik surumu acamaz ve kuramaz sen 32 bitten 64 bite gecmek istiyorsan temiz kurulum sart bende gecen boyle denedim ve hayal kırıklıgına ugradım ama egerki 32 bitten 64 bite gecmek icin bu adımları uygularsan basara bilirsin
kuruluma baslamadan once ihtiyacımız olanlar
1:windows 7 32 veya 64bit isletim sistemi
2:usb flash bellek en az 8gb
3:rufus vs windows 7 usb/dvd toll yazilimi bu kadar simdi isleme gecelim

1:flash bellegi bilgisayara takıyoruz ve verilerinin gidegini bastan soyliyim yedek almayı unutma
2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video dakini uygula
3:bilgisayarı kapat ama usb flash bellegi cikarma ve bilgisayarı usb flastan boot et nasıl boot etcegini bilmiyorsan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu vieodan yapabilirsin
4:ve kuruluma baslaya bilirsin yardim edebildiysem ne mutlu bana :D

bu arada fufus programının linki ve windows 7 usb dvd tool linli asagidadir
Rufus - Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu rufus
Windows USB/DVD Download Tool - Microsoft Store windows 7 usb dvd toll

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı