Windows 10'dan Windows 8.1'e Dönmek

DragonG

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10'a geçtiğimden beri ufak tefek sorunlar yaşıyordum ve bu sorunlar arttı, artık rahatsız etmeye başladı. Performans sorunu, oyunlarda ekran dalgalanması, bazı programların uyumsuzluğu gibi sorunlar var. Bu sorunlardan dolayı Windows 8.1'e dönmeyi düşünüyorum sizce bu mantıklı olur mu, yoksa güncel olması her zaman iyidir mantığıyla mı devam etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel olması daha iyi, bende Windows 10'u çok seviyordum fakat bana RAM sorunu yaşattığı için Windows 7'ye geri döndüm. Windows 8.1'i unut git Windows 7 Ultimate yükle kullan. Ayrıca lisans problemi yaşamamak için 45-50 TL'ye Windows 7 Ultimate OEM Key satın al.

Windows 10'da değişik hatalar aldıktan sonra orjinal Windows 8.1 PRO kurdum. Sistem mükemmel işliyor. Nasıl oluyor bilmiyorum ama Windows 10'dan daha hızlı bir şekilde açılıyor. SSD olmamasına rağmen açılış hızı ve performans mükemmel derecede arttı. Denemek çok zor değil, sistemi bir ay kullanıp kendin de farkı görebilirsin.

Windows 10'da değişik hatalar aldıktan sonra orjinal Windows 8.1 PRO kurdum. Sistem mükemmel işliyor. Nasıl oluyor bilmiyorum ama Windows 10'dan daha hızlı bir şekilde açılıyor. SSD olmamasına rağmen açılış hızı ve performans mükemmel derecede arttı. Denemek çok zor değil, sistemi bir ay kullanıp kendin de farkı görebilirsin.
Windows 10 ne yazık ki tam olarak stabil çalışmıyor ilk çıkışından o kadar süre geçmesine rağmen :(

Windows 8.1'dönmeyi düşünüyorum ama Windows.old klasörünü sildim. Windows 8.1 Single Language'ye dönsem orijinal olarak mı devam ederim? Devam etmezse daha önceden bir programla CD Key'imin fotoğrafını almıştım hala geçerli olurmu?

Yükseltme ile geçtim ve sonra kendi yaptığım hatalardan dolayı Windows 10'u temiz kurulum yaptım. Yani şuanki temiz kurulum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı