Windows 10’u olana ücretsiz Minecraft veriliyor mu?

Makaleler
1
Daha fazla  
Minecraft Java ile Windows 10 Edition birleşti. Birine sahip olan diğerine de sahip oluyor. Şimdi ben Windows 10 Key'i almak istiyorum. Hala ucuz olan yer varsa atabilir misiniz? 100-150 civarına varsa direkt alacağım.

Hocam konu disinda ama birlesti derken Windows 10 lisansi olan kullanicilar ücretsiz Minecraft'a mi sahip oluyor?

Hayır. Windows 10 Edition oyunun farklı bir versiyonu. Windows 10 anahtarı ile bir bağlantısı yok diye biliyorum.

Minecraft for Windows versiyonuna sahipseniz evet veriliyor, yapmanız gereken tek şey Minecraft for Windows + Launcher yazanı indirip (yada sadece Minecraft Launcher) Microsoft hesabınız ile giriş yapmak ve Java Edition'a basıp oyna demek size isim belirlemeniz için soracak.

Hayır Minecraft Java ile bedrock birleşti tam emin değilim ama ikisi eskiden 550 TL civarı bir şeydi sanırım şu an 85 TL eğer önceden Minecraft'ı satın aldıysan diğerisi bedavaya veriliyor örneğin önceden bedrock almışsan bedava Java veriyorlar ya da tam tersi.

Hocam konu disinda ama birlesti derken Windows 10 lisansi olan kullanicilar ücretsiz Minecraft'a mi sahip oluyor?
Minecraft Windows 10 edition java olmayan versiyonu sadece microsoft marketten indirip alabileceğiniz bir sürüm. Windows 10'a sahip olmakla alakası yok. Yeni bir şeyse bilgim yok.

Geri
Yukarı