Windows 10'un deneme sürümü süreli mi?

rintaro

Hectopat
Windows 10'un deneme sürümü süreli mi? Ekim ayından beri deneme sürümü kullanıyorum ve hiç uyarı vermedi.

Bir süre sonra sanırım sağ altta "Windowsu Etkinleştirin" diye bir yazı çıkıyor. Ayrıca o yazı çıktıktan sonra arka plan falan değiştirilmiyor diye biliyorum.

Bir süre sonra sanırım sağ altta "Windowsu Etkinleştirin" diye bir yazı çıkıyor. Ayrıca o yazı çıktıktan sonra arka plan falan değiştirilmiyor diye biliyorum.
Onlar var zaten. Peki özelleştirme dışında bir kısıtlama olur mu?

Onlar var zaten. Peki özelleştirme dışında bir kısıtlama olur mu?
Bir de bende bir ara bilgisayarı ilk açtığımda ekranın ortasında "Windows süresi yakında dolacak" diye bir uyarı alıyordum. Deneme sürümünde çıkıyor mu bir fikrim yok ama onun da çözümü zor değil, komut dizisine birkaç şey yazınca düzeliyordu. Özelleştirme dışında benim bildiğim bir kısıtlama yok.

Kod dediğiniz şey CMD' den yapılıyor fakat pek güvenli değil. Özelleştirme dışında kısıtlama olmayacaksa deneme sürümünden devam edeceğim.
Windows Update güncellemelerini alamazsınız. Onun dışında sisteminizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hala güncelleme geliyor bana. Daha yeni yaptım.

Kod dediğiniz şey CMD' den yapılıyor fakat pek güvenli değil. Özelleştirme dışında kısıtlama olmayacaksa deneme sürümünden devam edeceğim.
slmgr -rearm ve bir şey daha yazıp çözmüştüm, bir sorunla karşılaşmadım. Güvenli olmayan yanı nedir?

slmgr -rearm ve bir şey daha yazıp çözmüştüm, bir sorunla karşılaşmadım. Güvenli olmayan yanı nedir?
Ben bundan bahsetmiyorum. CMD kodları ile KMSpico sunucularına bağlanıp da etkinleştirebiliyorsunuz. Onu kastettiğinizi düşünmüştüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…