Windows 10'un en iyi sürümü nedir?

Normal bir kullanıcı için Home.

Hocam ben bilgisayarımı daha çok oyun oynamak, video izlemek, sosyal medya da takılmak gibi şeyler için kullanıyorum isterseniz Steam'de ki oyun listemide atabilirim.

Hocam ben bilgisayarımı daha çok oyun oynamak, video izlemek, sosyal medya da takılmak gibi şeyler için kullanıyorum isterseniz Steam'de ki oyun listemide atabilirim.
Home Single Language kur geç. Pro'daki özellikler bir halta yaramıyor ve gereksiz RAM tükettiriyor.

O zaman Home sürümünü kullanın, Pro sürümü iş için Office programlarını kullanıyorsanız Pro'yu tercih edebilirsiniz.

O zaman Home sürümü benim sistemim için daha iyi hocam doğru mu anladım.

Win 10 home SL, ATLAS OS ile beraber kullanıyorum. Eğer Windows ile haşır neşir iseniz size de tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Home sürümü tavsiye edilir. Ama LTSC 2021 kurup Update üzerinden gerekli LTSC Update'leri yaptıktan sonra Max. Performans alacağınızı garanti edebilirim. Yeni gelen laptopumda durum öyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…