Windows 11 13 Eylül Update'i sistemi ısındırıyor

falconyboy

Femtopat
Daha fazla  
Windows 11'in son Update'i, işlemcimin boştayken 80 dereceleri görüp tüm fanların hızlanmasına sebep oluyor, işlemcimde ciddi yük artışı oluyor durup dururken, Update öncesi sorun yoktu. Böyle bir durum yaşayan var mı, ayrıca Windows 10'a temiz kurulum yapsam bundaki key orada calısır mı veya kendiliginden algılayabilir mi? Bilgisayarımda AMD Ryzen 7 5800H işlemci bulunuyor.

Ben Windows 11'den 10a geri dönüş yapmıştım keyi Windows 11'de kullanmıştım geri dönüşte ise hala key duruyordu yani etkin ve Windows 10'a dönersen PC'yi rahatlatırsın.

Sen ISO'yu indirip kurarsan ve orada sıfırdan bir kurulum yaparsan key gider.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayara W11 kurulu geldi, hala dediğiniz şekilde dönebilir miyim,ayrıca onun biraz sıkıntılı olduğunu duymuştum.

Benim bilgisayara W11 kurulu geldi, hala dediğiniz şekilde dönebilir miyim,ayrıca onun biraz sıkıntılı olduğunu duymuştum.
Windows 11 lisansınızı Windows 10'da da kullanabilirsiniz. Windows 11'den memnun değilseniz, en az 8GB bir flash bellek yardımıyla Windows 10'a dönebilirsiniz. Yukarıdaki arkadaş yanlış bilgilendirme yapmış.

Teşekkür ederim, bunun AMD işlemciler için stabilize olması bayağı vakit alacak gibi.

Hocam ben öbür sisteminde AMD Ryzen 5 var 5500U modeli. Windows 11 21H2 kullanıyorum hiç güncelleme yapmadım güncellemeleri geri alıp bir dener misiniz?

Windows 11'in son Update'i, işlemcimin boştayken 80 dereceleri görüp tüm fanların hızlanmasına sebep oluyor, işlemcimde ciddi yük artışı oluyor durup dururken, Update öncesi sorun yoktu. Böyle bir durum yaşayan var mı, ayrıca Windows 10'a temiz kurulum yapsam bundaki key orada calısır mı veya kendiliginden algılayabilir mi? Bilgisayarımda AMD Ryzen 7 5800H işlemci bulunuyor.

Aynı sorun bende de var ısınma bir tık daha fazla format atmak da istemiyorum 20 Eylül'e kaldı 5 gün biraz daha bekliyeceğim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı