Windows 11 2022 Güncellemesi Çıktı

Benim Windows 10 lisans anahtarım var onu kullandım temiz kurulum yaparken, kendisi otomatik olmaz sıfırdan kurulumda. Yükseltme yaparsan olur belki ama sıfırdan kurmak çok daha mantıklı eğer biraz uğraşırsanız. Anahtarınız yok mu sizin?

Hocam anahtarım var ama lisansım OEM ben bilgisayarı alırken lisanslı geldi. Anahtarı şu an bilmiyorum ama CMD'den öğreniliyordu oradan öğrenebilirim. Ben şimdi Windows 11 kurulum ekranında şu an kullandığım Windows 10 lisans anahtarını girersem otomatik kabul edecek mi?

Ben Windows 11 Enterprise x64 22H2'i indirme yolunu körlemesine buldum! :)

Komut satırına C:\Temp klasörünün içine mediacreationtool.exe dosyasını kaydedin. Sonra aşşağıdaki komutu girin. Enter'leyin....

C:\Temp\mediacreationtool.exe /Eula Accept /Retail /MediaLangCode en-US /MediaArch x64 /MediaEdition Enterprise

Eğer Türkçe istiyorsanız,

C:\Temp\mediacreationtool.exe /Eula Accept /Retail /MediaLangCode tr-TR /MediaArch x64 /MediaEdition Enterprise

Gelen versiyonun resmini çektim, daha dün çıkmasına rağmen hemen update buldu bile. 🤪

Dosya Ekleri

• 20220921_153816.jpg
    20220921_153816.jpg
    244,2 KB · Görüntüleme: 17
  • 20220921_154622.jpg
    20220921_154622.jpg
    256,2 KB · Görüntüleme: 18
Hocam anahtarım var ama lisansım OEM ben bilgisayarı alırken lisanslı geldi. Anahtarı şu an bilmiyorum ama CMD'den öğreniliyordu oradan öğrenebilirim. Ben şimdi Windows 11 kurulum ekranında şu an kullandığım Windows 10 lisans anahtarını girersem otomatik kabul edecek mi?
Ben de ediyor, sende de etmesi lazım.

Ben de şimdi indiriyorum hocam. 🙏🏼

Dediğiniz gibi bu sürüm ile gelecek diye biliyorum. Acaba temiz kurulum mu yapmak gerekiyor? Ama ilgisiz. 🎭
Temiz kurulum da yaptım yine yok boşa temiz kurulum yapmayın eğer yapma fikriniz varsa işe yaramıyor çünkü. Belli ki ertelendi özellik :(

Yeni konular

Geri
Yukarı