Windows 11 22H2 (KB5030310) sizce nasıl?

Stabil olmaması dehşete düşürüyor ya. Windows güncelleme işlerini asla beceremiyor. Duvar kâğıdı sürekli bugda kalıyor. Uyku moduna girip açınca ya da ekran uzun süre kapalı kalıp açılınca duvar kâğıdı tamamen siyah oluyor.

Daha stabil ve hataların gitmesi gereken yerde salak saçma Copilot falan getirip düzgün çalışan şeyleri de bozmuşlar. Bi' şey getirmeyin artık, düzeltin bu kadar basit.

12'nin eli kulağında olduğu için bence 12 gelene kadar pışpışlayacaklar. 11 bana bu konuda 8'in akıbetini hatırlatıyor.

Ama yine de ben çok beğendim 11'i umarım çok fazla değiştirip basit bir şey çıkartmazlar ortaya. Aslında 11'i doğru düzgün adam etseler yeterli.

Tam konusunu açıyordum, bu konuyu gördüm. Yapacakları güncellemeye tatsız olaylar yaşatayım.

• Bilgisayarın performansını ciddi anlamda düşürdü.
  • Program veya oyun açıkken anlık takılmalar başladı. Özellikle Photoshop kullanırken defalarca kez crash yedim.
  • Dosya gezgini ağırlaştı. Sekmeler arasında dolaşırken komple içerik kayboluyor ve RAM kullanımı çok yükseliyor.
  • Bende olmadı ama AMD sistem kullanan iş arkadaşım siyah ekran ve çökme sorunları yaşadı.

Üç farklı bilgisayarda test ettim. Hepsinde aynı sorunlar mevcuttu. Tam bu sefer oldu derken ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

Tam konusunu açıyordum, bu konuyu gördüm. Yapacakları güncellemeye tatsız olaylar yaşatayım.

• Bilgisayarın performansını ciddi anlamda düşürdü.
  • Program veya oyun açıkken anlık takılmalar başladı. Özellikle Photoshop kullanırken defalarca kez crash yedim.
  • Dosya Gezgini ağırlaştı. Sekmeler arasında dolaşırken komple içerik kayboluyor ve RAM kullanımı çok yükseliyor.
  • Bende olmadı ama AMD sistem kullanan iş arkadaşım siyah ekran ve çökme sorunları yaşadı.

Üç farklı bilgisayarda test ettim. Hepsinde aynı sorunlar mevcuttu. Tam bu sefer oldu derken ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.

Benim de sistemim AMD ve İşlemcim resmi olarak desteklemiyor olarak gözüküyor Performans konusunda ya da oyunlarda FPS olarak düşüş yaşamadım ama evet Dosya Gezgini bir tık fazla RAM kullanıyor gibi 165 MB eskisine göre fazla mı bilmiyorum ama bir dosya gezginine göre fazla tüketiyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı