Windows 11 23H2 ekran titremesi

ierdogduu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Youtube
RAM
Patriot Steel Viper Dual 16GB
Ekran kartı
Asus Dual RX 6700XT
Anakart
Gigabyte B550 GAMING X V2
İşlemci
Ryzen 5 5600
Güncellemeyi yaptıktan sonra durum videoda ki gibi. FreeSync'i kapatınca düzeliyor, ayarlardan ekran kısmına girince tekrar oluyor. Bu sefer FreeSync'i açıyorum yine düzeliyor. Eski sürüme de dönemiyorum ne yapacağımı şaşırdım. Sizce ne yapmalıyım, Windows 10 Pro'ya geçeyim mi? Ya da bir çözümü var mı?

Video

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen ekran sürücüsünden kaynaklıdır. Ekran sürücünüz güncel değilse güncelleyin veya sürücüyü komple kaldırıp yeniden kurun.
Bu adresteki adımlara da bir göz atın belki sorununuza yardımcı olur.

Güncellemeyi yaptıktan sonra durum videoda ki gibi. FreeSync'i kapatınca düzeliyor, ayarlardan ekran kısmına girince tekrar oluyor. Bu sefer FreeSync'i açıyorum yine düzeliyor. Eski sürüme de dönemiyorum ne yapacağımı şaşırdım. Sizce ne yapmalıyım, Windows 10 Pro'ya geçeyim mi? Ya da bir çözümü var mı?

Video
Sisteminizde tek grafik birimi mi var?
Acaba monitör mü ayak uyduramıyor diyorum da. Önceden Windows 10 Pro kullanıyordunuz sanırsam. Onda böyle bir sorun var mıydı?

Sisteminizde tek grafik birimi mi var?
Acaba monitör mü ayak uyduramıyor diyorum da. Önceden Windows 10 Pro kullanıyordunuz sanırsam. Onda böyle bir sorun var mıydı?
Windows 10'da böyle bir sorun yoktu. Bayadır Windows 11 kullanıyorum ancak 23H2'ye geçtikten sonra bu sorun ortaya çıktı. Format attım ardından tekrar Windows 11 yükledim, 23H2'yi yükleyince tekrar bu sorun ortaya çıktı.

Windows 10'da böyle bir sorun yoktu. Bayadır Windows 11 kullanıyorum ancak 23H2'ye geçtikten sonra bu sorun ortaya çıktı. Format attım ardından tekrar Windows 11 yükledim, 23H2'yi yükleyince tekrar bu sorun ortaya çıktı.
Bir tür uyumsuzluk var gibi. Kısa zamanda düzeltirler diye tahmin etmekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı