Windows 11 2H22 güncellemeler görünmüyor

Eternal Rest

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Techbench uzerinden 2H22'yi temiz kurulumla kurdum. Fakat Windows Update'de bu guncellemeler gozukuyor. Download dedigim zaman hiçbir şey olmuyor. Yardimci olabilir misiniz?
Edit: Editor baslikta ciddi bir hata yapmis. Demek istedigim bu guncellemeler kaldi ama download diyince hicbir sey olmuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    34,6 KB · Görüntüleme: 55
Güncelleme simgesi üzerinde ünlem işareti var.Windows update kapalı olabilir.

Arkadaşlar merhaba. Techbench uzerinden 2H22'yi temiz kurulumla kurdum. Fakat Windows Update'de bu guncellemeler gozukuyor. Download dedigim zaman hiçbir şey olmuyor. Yardimci olabilir misiniz?
Edit: Editor baslikta ciddi bir hata yapmis. Demek istedigim bu guncellemeler kaldi ama download diyince hicbir sey olmuyor.
22621.521 güncellemesi inmiyor ve bu yüzden sorun çıkıyor. Güncellemeyi Update kataloğundan el ile kurun. Sonra Windows Update'yi durdurun ve devam ettirin. Düzelmesi lazım.

Microsoft Update kataloğu, güncellemelerin yüklenemediği veya gelmediği zamanlarda güncelleme kodlarının aratılarak el ile yüklemeyi sağlayan bir katalog. Windows Update'nin veri tabanı diyebiliriz.
Hocam dediginiz surumdeyim sanirim ama?

Arkadaslar cozdum. CMD uzerinden sfc scannow yaptim. Sorunum boylece cozuldu.

Dosya Ekleri

• qweq.png
    qweq.png
    15,2 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı