Windows 11, 4 Yıllık Microsoft Surface ile Uyumsuz!

Öyle ama Apple'ın ürünlerinde hangi cihazlar kullanıldığı belli. Windows gibi yüzlerce, belki de binlerce kombinasyondaki sistemlerin çalışması için üretilen bir işletim sistemi değil MacOS. Cihaz belli, donanım belli. Bi' zahmet desteğini kesmesin yani.

Surface şu durumda kurunun yanında yanan yaştan farksız. Eğer ki nihai sürümde bu işlemcilere destek verilmeyecekse, Microsoft'un Surface'e kasıtlı bir şey yapmadığına eminim. Cihaz çok da eski değil, ölüme terkedilecek bir yanı yok.
Surface özelinde konuşuyoruz şu anda. Onun da donanımı belli zaten. Hiçbir plan yapmadan ürün ailesi çıkarmalarından ve destek getirmemelerinden bahsediyoruz.

Surface özelinde konuşuyoruz şu anda zaten. Onun da donanımı belli zaten. Hiçbir plan yapmadan ürün ailesi çıkarmalarından ve destek getirmemelerinden bahsediyoruz.
Plan yapmışlardır. Plan yapmadan iş olmaz.
Windows 10 da son işletim sistemi olacak dendi ama Windows 11 çıkıyor. Artık bir şeylerin ters gittiği fark edildi ki tüm planlar tehlikeye atılarak Windows 11'i çıkarma gereği duydular.

Dediğim gibi:
Surface şu durumda kurunun yanında yanan yaştan farksız.

İşlemci nesil farkı olayı tırt olacak. Bu kadar saçma şey duymadım. TPM tamam fakat nesil farkı çok saçma. Vazgeçecekler diyorum ben.

İşlemci nesil farkı olayı tırt olacak. Bu kadar saçma şey duymadım. TPM tamam fakat nesil farkı çok saçma. Vazgeçecekler diyorum ben.

TPM'nin nesi tamam hocam? Gündelik şeyler için ve oyun için kullanıcı sayısı mı fazla yoksa iş/endüstri kanadında mı kullanıcı sayısı fazla? Napsın oyun oynayan internete giren BitLocker'i ve TPM'yi Allah aşkına.

Benim emektar p 925 bile Windows 11'i çalıştırıp kullandırıyor. Yeni soket çıkmış gibi işlemci destek listesi yayınlamışlar. Kafayı yersin.

Geri
Yukarı