Çözüldü Windows 11 başlat çubuğu nasıl şeffaf yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Görev çubuğunu tamamen şeffaf yapmak istiyorum fakat "TranslucentTB" uygulaması çalışmıyor, bunu nasıl yapabilirim?
21H1 Windows 11 sistemde TranslucentTB çalışıyor fakat 22H2 son sürüm Windows 11 sistemimde çalışmıyor.

Çözüm
Olmadı maalesef. Ayar cleardayken pencere açık değilse siyah oluyor pencere açık olduğunda şeffaf. Acrylic yaptığımda pencere açık olmasa da acrylic oluyor garip.
Ondan mı bahsediyorsunuz siz? Ayarların hepsini aynı yapın. TranslucentTB'ye sağ tıklayın. Ben bunların hepsini clearda kullanıyorum. Deneyebilirsiniz.

1678816347534.png
Basit olacak belki ama aynısı başıma gelmişti. Explorer.exe'yi yeniden başlatmıştım ve düzelmişti. Deneyebilirsiniz. Olmazsa bilgisayarı bi yeniden başlatın.

Olmadı maalesef. Ayar cleardayken pencere açık değilse siyah oluyor pencere açık olduğunda şeffaf. Acrylic yaptığımda pencere açık olmasa da acrylic oluyor garip.

Ondan mı bahsediyorsunuz siz? Ayarların hepsini aynı yapın. TranslucentTB'ye sağ tıklayın. Ben bunların hepsini clearda kullanıyorum. Deneyebilirsiniz.

1678816347534.png

Çözüm

Geri
Yukarı