Rehber Windows 11 bilgisayarı fazla yormayan şık masaüstü nasıl yapılır?

Masaüstündeki TranslucentTB programı ile görev cubugunu şeffaf yaptım o kadar.windows magazasında mevcut 0.7 mb bellek kullanıyor yok gibi birsey.ama 10 numara program

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 34
Teşekkür ederim. Bilgisayar yeniden başlatınca imleç eski haline dönüyor ayarlara girip seçmem gerekiyor yolu yok mu? Bir de program kapanıyor.

Ben laptopu sürekli hazırda bekletme de kullanıyorum o yüzden senin karşılaştığın sorunlar bende olmadı sende hazırda beklet yaparak kullanabilirsin yoksa her seferinde uygulamayı ve imleci ayarlamam gerekecek.

Teşekkür ederim. Bilgisayar yeniden başlatınca imleç eski haline dönüyor ayarlara girip seçmem gerekiyor yolu yok mu? Bir de program kapanıyor.
TranslucentTB programı bilgisayarı açtığınızda açılmıyorsa sağ alttan iconuna sağ tık yapıp "open at boot" ayarını etkinleştirin imleç neden eski haline dönüyor bilmiyorum bende böyle bir problem olmamıştı.

O programda sıkıntı yaşamıyorum. Mouse imleci her yeniden başlatmada eski haline dönüyor. O program sıkıntısız çalışıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…