Çözüldü Windows 11 BIOS Secure Boot sistem yeniden başlatıldığında kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thehellsea

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 2050
İşlemci
i5 11400H
Valorant'a girmeye çalıştığımda, Windows 11 Secure Boot hatası verdi. BIOS ayarlarına girdim Secure Boot'u aktif edip ayarları kaydettim. Bilgisayar yeniden başladığında sistem bilgisinde kapalı gözüküyordu. Kalıcı olarak nasıl açabilirim? Not: BIOS UEFI.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Valorant'a girmeye çalıştığımda, Windows 11 Secure Boot hatası verdi. BIOS ayarlarına girdim Secure Boot'u aktif edip ayarları kaydettim. Bilgisayar yeniden başladığında sistem bilgisinde kapalı gözüküyordu. Kalıcı olarak nasıl açabilirim? Not: BIOS UEFI.
Secure bootu açtıktan sonra alttaki key management (yanlış yazmış olabilirm) kısmını da aktif edeceksiniz teker teker.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan faydalanabilirsiniz.
Anakartınız hangi marka?

Secure bootu açtıktan sonra alttaki key management (yanlış yazmış olabilirm) kısmını da aktif edeceksiniz teker teker.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Secure Boot'u açtıktan sonra alttaki key management[yanlış yazmış olabilirm] kısmını da aktif edeceksiniz teker teker

Çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı