Windows 11 boşta 5-5,5 GB RAM kullanımı

joklemen132

Centipat
Daha fazla  
Windows 11 Home Single Language kurulu olan bilgisayarda boşta %70 -80 RAM kullanımı var. Normal midir? Değilse sorun ne olabilir? (laptop kullanıcısıyım ve 8 GB RAM takılı.)

Windows 11 Home Single Language kurulu olan bilgisayarda boşta %70 -80 RAM kullanımı var. Normal midir? Değilse sorun ne olabilir? (laptop kullanıcısıyım ve 8 GB RAM takılı.)
Normal hocam benim bilgisiyarımda öyle maalesef ram yükseltmek lazım.

Bana pek normal gelmedi açıkçası bende Windows 11 kullanıyorum ama 4gb ram kullanımını aştığını görmedim. Görev yöneticisinde Rami kullanan bir şey var mı kontrol edin.

Bana pek normal gelmedi açıkçası bende Windows 11 kullanıyorum ama 4 GB RAM kullanımını aştığını görmedim. Görev yöneticisinde RAM'i kullanan bir şey var mı kontrol edin.

2 saat önce sistem üzerinden sıfırladım PC'yi. Düzelmedi arkada uygulama çalışmıyordu.

64 GB RAM var 8-11GB arası değişiyor bende. Windows ne kadar çok RAM ne kadar yüklü program varsa o kadar çok kullanır.

Normal hocam, Windows 10'da gözlemlediğimde 4'ü geçmiyordu. Fakat Windows 11 için gayet normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…