Windows 11 bypass yoluyla nasıl kurulur?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Windows 11'i baypass yoluyla nasıl kurabilirim? Rufus'u indiriyorum, ardından dosyayı seçiyorum ve oradaki gereksinimleri kaldırmak için tike tıkladıktan sonra başlat diyorum. Ardından setup dosyasını çalıştırıyorum yükleme bittikten sonra kurulum aşamasında güncellemeleri denetliyor %48'de mavi ekran veriyor, yeniden başlıyor ve değişiklikleri geri alıyor. Ne yapmalıyım? 22H2 ISO dosyası kurduğum için mi? Bana Windows 11 için indirme link yollayabilir misiniz?

Son düzenleme:
Windows 11 değil ancak yapman gerekenleri burada bulabilirsin mesele TPM ise.

Rufus üzerinden zaten gereksinimleri atlıyorum olmuyor. Şu an Technopat'ın indirme linkinden Windows 11'i yüklüyorum. Çalışır umarım.

Rufus'u indiriyorum, ardından dosyayı seçiyorum ve oradaki gereksinimleri kaldırmak için tike tıkladıktan sonra başlat diyorum. Ardından setup dosyasını çalıştırıyorum yükleme bittikten sonra kurulum aşamasında güncellemeleri denetliyor %48'de mavi ekran veriyor, yeniden başlıyor ve değişiklikleri geri alıyor.

Hocam Rufus çalışmıyorsa ellede yapabilirsiniz.İso dosyasını Winrar gibi bir program ile açın ve Sources klasörüne gidin.Orada appraiserres klasörünü açın.Sonra Ctrl+F yapın.Açılan pencereye sisteminiz TPM desteklemiyorsa TPM yazıp bul butonuna tıklayın ve bulduğu bütün yazıları silin.Aşağı ok ile aşağılar inin.Bulamadığı zaman en yukarıya çıkıp tekrar bulmaya çalışın.Bulamıyorsa hepsini silmişsin demektir.Eğer sistemin Uefi destekli değilse aynı işlemi Uefi yazarak tekrar yapman gerekir.En son bitirdiğinde Dosyaya basıp kaydet.

Geri
Yukarı