Çözüldü Windows 11 çözünürlük sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

enesterim

Decapat
Daha fazla  
Önceden Windows 7 kullanıyordum, dün akşam Windows 11 kurmaya karar verdim her şey gayet güzel gidiyordu fakat Windows 7'de 1920x1080 çalışabiliyorken Windows 11'de maksimum 1366x768 vardı, NVIDIA Denetim Masası'ndan Özel Çözünürlük oluşturmaya karar verdim ve oluştururken her şey temizdi. Test tuşuna bastığımda da 1920x1080'i tertemiz bir şekilde gösteriyordu sonra değişikliği kaydet e bastım ondan sonra oluşturduğum özel çözünürlüğe tıklayıp uygula dediğimde 1920x1080'e geçmeyip maksimum çözünürlük olan 1366x768'e geri atıyordu, bu sorunun monitörden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartın ve sürücü sürümün ile başlayabiliriz.

Bir sürü kişi tarafından öneri aldım CRU diye bir şey yüklememi istediler, hallettim. Size de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Ekran kartın ve sürücü sürümün ile başlayabiliriz.

Bir sürü kişi tarafından öneri aldım CRU diye bir şey yüklememi istediler, hallettim. Size de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Çözüm

Kanka ben hem 11 hem 7 kullanabilıyorum 2 seçenek çıkıyor 7 ve 11 oyun oynadığım zamanlar 7 11 dede oynamak istiyorum. CRU iyi geldi mi oldu mu yani?

Kanka ben hem 11 hem 7 kullanabilıyorum 2 seçenek çıkıyor 7 ve 11 oyun oynadığım zamanlar 7 11 dede oynamak istiyorum cru iyi geldi mi oldu mu yani

Çok iyi geldi kanka kesinlikle tavsiye ederim 11'de de oluyor. Benimki 11 zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı