Windows 11 debloat vs 10 LTSC

10 LTSC için key aramak ayrı dert (200 gibi rakamlar verecekseniz problem yok.) ISO indirdim ama aynı sıkıntı. Windows 10 Home SL sürümünü bir kere NTLite ile duzenle keyfine bak derim.

Yok canı çıksın o programın :D İllegal yollardan LTSC key bulamıyor muyuz?

Bulursun, GitHub'dan indireceğimiz bir dosya ile 2 dakikada halletmek mümkün. Yalnız güvenlik konusu hakkında endişelerim var. Verdiği komutlara bakınca sıradan bir lisans anahtarı kullanılıyor, bağlandığı bir yer falan görünmüyor.

Program için neden öyle dediniz?

Bulursun, GitHub'dan indireceğimiz bir dosya ile 2 dakikada halletmek mümkün. Yalnız güvenlik konusu hakkında endişelerim var. Verdiği komutlara bakınca sıradan bir lisans anahtarı kullanılıyor, bağlandığı bir yer falan görünmüyor.

Program için neden öyle dediniz?
Az önce düzenlediğim 11 Pro için yaptım yarı yolda bıraktı, zamanında da çok şey yaşadım onun yüzünden. Her şeyi doğru yaptığımdan eminim.

Denemelik LTSC kursam mı diyorum ama anahtar kafamı bozuyor.

Az önce düzenlediğim 11 Pro için yaptım yarı yolda bıraktı, zamanında da çok şey yaşadım onun yüzünden. Her şeyi doğru yaptığımdan eminim.

Denemelik LTSC kursam mı diyorum ama anahtar kafamı bozuyor.

Deneme amaçlı kurulabilir bence, sadece Microsoft Edge var o kadar. Temiz olması beni kendine çekiyor, belki NTLite ile denemeler yapabilirim yine.

Kurulumun ilk kısmı bitiyor, ondan sonra ekran gelmiyordu ben de önceden düzenlediğimde. OOBE (Out-of-box experience) ile alakalı bileşenleri ellemediğimde problem çözülmüştü. Eğer bu tarz bir probleminiz varsa deneyebilirsiniz.

10 Pro öneririm. Windows 11 anahtarı 10 ile kullanılabiliyor.
10 Pro kurasım yok, şu an ikisi de elimde yazılı birisini seçmem lazım.

Deneme amaçlı kurulabilir bence, sadece Microsoft Edge var o kadar. Temiz olması beni kendine çekiyor, belki NTLite ile denemeler yapabilirim yine.

Kurulumun ilk kısmı bitiyor, ondan sonra ekran gelmiyordu ben de önceden düzenlediğimde. OOBE (Out-of-box experience) ile alakalı bileşenleri ellemediğimde problem çözülmüştü. Eğer bu tarz bir probleminiz varsa deneyebilirsiniz.
Güvenli sunuculara falan bağlanamaz mıyız?

LTSC kurmaya başladım. En kötü SSD ömründen 50-100GB gider.

10 Pro kurasım yok, şu an ikisi de elimde yazılı birisini seçmem lazım.

Güvenli sunuculara falan bağlanamaz mıyız?

Açıkçası çok denedim ama bu tarz güvenilir bir çözüm bulamadım. Rastgele Activator dosyalarını deneyip hallediyordum.

@Ella Freya, paylaşma şansım varsa 2. mesajda belirttiğim dosyayı yollayabilirim, inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı