Windows 11 Defender'da turuncu ünlem var

ishakpaşa

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Asus dual Rtx 4060
Anakart
Asus b450 m dragon
İşlemci
R5 5600
Arkadaşlar yakın zamanda Windows 11'e gelen guncellemeden sonra Defender logosunun üstünde turuncu ünlem belirdi. Artı olarak Defender'i hiçbir şekilde açamıyorum. Ayarlardan girmeye çalıştığında dönüyor. Kaspersky kurdum bütün taramaları yaptım sorun çıkmadı. Daha sonra oyun oynarken oyundan çıktığımda McAfee'nin ve başka bir antivirüs programının kurulduğunu gördüm. Sizce virüs mü yedim veya indirdiğim bir program otomatik indirmiş olabilir mi?

Defender zaten devre disi kalir baska aktif koruma varken, ama yine de sayfasi acilir. Tum guvenlik yazimlarini silip bunu deneyin.

Turuncu isaret hala gorev cubugundaysa ve her Defender menusu yesil tikliyse bu islemi kapatip acin, kapat; yeniden baslat. AC; yeniden baslat.

Defender zaten devre disi kalir baska aktif koruma varken, ama yine de sayfasi acilir. Tum guvenlik yazimlarini silip bunu deneyin.

Turuncu isaret hala gorev cubugundaysa ve her Defender menusu yesil tikliyse bu islemi kapatip acin, kapat; yeniden baslat. AC; yeniden baslat.

Ben Kaspersky yazılımını kurmadan önce de böyleydi zaten artı olarak kendi kendine kurulan uygulamalar neden kuruldu bir fikriniz var mı?

Ben Kaspersky yazılımını kurmadan önce de böyleydi zaten artı olarak kendi kendine kurulan uygulamalar neden kuruldu bir fikriniz var mı?

Siz baska bir uygulama kurarken ekstradan reklam amacli McAfee kurulmasini soylemis ve gormeden kabul etmis olabilirsiniz.

Defender menüsünü açamıyorum tıkladığımda donuyor ve açılmıyor.

Defender menüsünü açamıyorum tıkladığımda donuyor ve açılmıyor.

Attigim ilk çözümü denediniz mi? Cozme ihtimali yuksek. Cozulmezse bir de bunu indirip, yonetici olarak calistirip; islem bitince yeniden baslatin.

Geri
Yukarı