Windows 11 donuyor

Mehmet Sezer

Kilopat
Daha fazla  
Oyundayken alta alınca PC donuyor DC'deki ses gitmeye devam ediyor görüntü donuyor ancak W A S D tuşlarıyla hareket edebiliyorum duyuyorum reset atmadan düzelmiyor. Sorun ne? Oyun Valorant. Windows 10 da böyle bir sorun yoktu.

Sistemi tahmin ediyoruz galiba...
Ekran kartı driverini ve diğer chipset vs. onlar güncel mi?

Ben 11 kullandım berbat ötesi. Stabil değil özellikle.

Herkesin sistemi aynı değil. Genelleme yapmak mantıksız. Ben kendim kullanıyorum ve Windows 10'dan daha stabil mesela.

Herkesin sistemi aynı değil. Genelleme yapmak mantıksız. Ben kendim kullanıyorum ve Windows 10'dan daha stabil mesela.
Haklısın 9 senelik bir bilgisayarda bende kullanıyprum aşırı stabil olaral çalışıyor bence hemen herkes gibi windows 11 i kötülüleminize fayda yok.

Windows 11 her güncellemeyle farklı oluyor.Mesela bundan bir önceki güncelleme gayet stabildi ama son güncelleme ile hafif bir hantallaşma oldu.Windows 10'a geçmeni öneririm

Sistemim gayet yeterli, bende sorunluydu. Çoğu kişi de yaşadı bu sorunu ve konu sahibi de onlardan birisi gibi duruyor.

Geri
Yukarı