Windows 11 dosyayı yönetici olarak başlatma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Arkadaşım Windows 11 kurdu ve bir dosya için yönetici olarak çalıştırması gerekiyor ama sağ tıklayınca Windows 10'daki gibi yönetici olarak çalıştır butonu gelmiyor, nasıl yapabiliriz?

Arkadaşım Windows 11 kurdu ve bir dosya için yönetici olarak çalıştırması gerekiyor ama sağ tıklayınca Windows 10'daki gibi yönetici olarak çalıştır butonu gelmiyor, nasıl yapabiliriz?

Sağ tık sonra diğer seçenekler var az aşağıda ona basarsan 10'daki gibi geliyor

Buradan tamamen Windows 10 görünümü yapabilirsiniz sağ tık menüsünü.

Sağ tık sonra diğer seçenekler var az aşağıda ona basarsan 10'daki gibi geliyor.

Cevabınız için teşekkürler ama biraz saflığımıza gelmiş her halde dosya zip'ti ve biz masaüstüne çıkarmadık diye açamıyormuşuz :D
Sağ tık sonra diğer seçenekler var az aşağıda ona basarsan 10'daki gibi geliyor.

Bu arada cevabınız için teşekkürler başka kişilere mutlaka yardımı dokunur.

Cevabınız için teşekkürler ama biraz saflığımıza gelmiş her halde dosya zip'ti ve biz masaüstüne çıkarmadık diye açamıyormuşuz :D
Bende ilk başta öyle yaptım merak etmeyin alışırız eninde sonunda ben yenilmeyi bulamadım mesela

Bu arada cevabınız için teşekkürler başka kişilere mutlaka yardımı dokunur.
Rica ederim her zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı