Windows 11 ekran kaydı yaparken ses kaydetmiyor

Arda Çakal

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
500GB SSD
Ekran kartı
Nvıdıa Geforce RTX3060 140W
Arkadaşlar ben GeForce Experience ile bir video kaydı yaptım. Sonra videoyu edit yapacakken bir baktım ses kaydı yok, sonra ben ayarlara falan baktım bir şeyler ayarladım YouTube'dan baktım falan ama yine de ses kaydı yapamadım. Sonra belki GeForce Experience sıkıntılıdır deyip OBS Studio yükledim. Fakat aynı sorunu onda da yaşıyorum. Forumları gezdim bir sürü ayarlar denedim ne yaptıysam olmadı. Bende yeni konu açmak zorunda kaldım bilen biri varsa beni aydınlatsın.

Arkadaşlar ben GeForce Experience ile bir video kaydı yaptım. Sonra videoyu edit yapacakken bir baktım ses kaydı yok, sonra ben ayarlara falan baktım bir şeyler ayarladım YouTube'dan baktım falan ama yine de ses kaydı yapamadım. Sonra belki GeForce Experience sıkıntılıdır deyip OBS Studio yükledim. Fakat aynı sorunu onda da yaşıyorum. Forumları gezdim bir sürü ayarlar denedim ne yaptıysam olmadı. Bende yeni konu açmak zorunda kaldım bilen biri varsa beni aydınlatsın.

İsterseniz Ekran Kartı sürücünüzün sürümünü düşürün ben Driver sürümüyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

Ses sorununun ekran kartı driver ile bağlantısı nedir? Yanlış anlamayın merak ettim.

Hocam bu tarz sorunlar ekran kartı driver sürümüyle alakalı olabiliyor ondan dolayı yazdım Demenizi öneririm Eski sürümler daha sorunsuz oluyor.

Geri
Yukarı