Windows 11 format USB'si ile format atmadan kurulum

ArticWolf

Hectopat
Windows 11 masaüstündekiler bile kalacak şekilde nasıl format atmadan format USB'si ile geçerim? Not: Format USB'si ilk Windows 10 kurulup sonra Windows 11 wim dosyası atılarak yapılmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 masaüstündekiler bile kalacak şekilde nasıl format atmadan format USB'si ile geçerim? Not: Format USB'si ilk Windows 10 kurulup sonra Windows 11 wim dosyası atılarak yapılmıştır.

Normal kurulum gibi ama yükseltmeyi seçeceksiniz.

Windows 11 ISO'sunu Rufus ile bootable yapın. Boot olarak USB'yi seçin. Kurulum seçeneklerinde yükseltmeyi seçin. Bu kadar.

Windows 11 Yükseltme Yardımcısı'nı indirerek.

ISO dosyası indireceksin. Onu sağ tıklayıp bağla diyeceksin. Bilgisayarıma düşünce ordan setup çalıştır ve kurulum yap. Bu senaryoda win 11 TPM gereksinimi karşılıyor isen geçerli. Desteğin yok ise farklı yollar var YouTube izle.

Normal kurulum gibi ama yükseltmeyi seçeceksiniz.

Windows 11 ISO'sunu Rufus ile bootable yapın. Boot olarak USB'yi seçin. Kurulum seçeneklerinde yükseltmeyi seçin. Bu kadar.

Hocam hadi inşallah silinmez ben uğraşamam bir de hocam ben esd yi sildim wim i yükledim sıkıntı olur mu?
Windows 11 yükseltme yardımcısı'nı indirerek.

ISO dosyası indireceksin. Onu sağ tıklayıp bağla diyeceksin. Bilgisayarıma düşünce oradan setup çalıştır ve kurulum yap. Bu senaryoda Windows 11 TPM gereksinimi karşılıyor isen geçerli. Desteğin yok ise farklı yollar var YouTube izle.

Sistemim yetmiyor.

Hocam hadi inşallah silinmez ben uğraşamam bir de hocam ben esd yi sildim wim i yükledim sıkıntı olur mu?

Sistemim yetmiyor.
O zaman şu rehberi uygula:

Yeni konular

Geri
Yukarı