Windows 11'e geçilmeli mi?

Daha fazla  
An itibari ile indiriyorum, bugün iş yerinde Windows 11 gördüm Mac'e benziyordu görev çubuğu hoşuma gitti. Oyun oynayan birisiyim, Windows özellikleri ile pek alakam yok bir sorun yaşatır mı?

En son yüklediğimde TPM özelliğini açamamıştım ve Valorant açılmıyor diye 10'a dönmüştüm,
A320 S2H anakartım var destekliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
An itibari ile indiriyorum, bugün iş yerinde Windows 11 gördüm Mac'e benziyordu görev çubuğu hoşuma gitti. Oyun oynayan birisiyim, Windows özellikleri ile pek alakam yok bir sorun yaşatır mı?

En son yüklediğimde TPM özelliğini açamamıştım ve Valorant açılmıyor diye 10'a dönmüştüm,

Güncelleme tarafında çok sorun yaşadım uygulamalarda falan ama oyun konusunda performansım yükselmişti Windows 10'a göre ama sorunlardan dolayı 10'a geri döndüm sen belki yaşamazsın deneyebilirsin.

Evet destekliyor.

Bence fazlasıyla değer şuan da 22H2 sürümünü deneyimleyemedim ama gerçekten değer. 21H2 sürümü gerçekten şık performansını güzel veriyor.

Güncelleme tarafında çok sorun yaşadım uygulamalarda falan ama oyun konusunda performansım yükselmişti Windows 10'a göre ama sorunlardan dolayı 10'a geri döndüm sen belki yaşamazsın deneyebilirsin.
Uygulamalarda ne sorunu yaşadınız ?

Bence fazlasıyla değer şuan da 22H2 sürümünü deneyimleyemedim ama gerçekten değer. 21H2 sürümü gerçekten şık performansını güzel veriyor.
Teşekkürler kıymetli yorumun için.

%13 de kaldı şuan ilginç.

Uygulamalarda ne sorunu yaşadınız ?

%13 de kaldı şuan ilginç.
Düzelir o ona takılma bazen bekliyor. Yorumlarda valorantıda destekler demişler gönül rahatlıyla kullan ama bazı cihazlarda kafa yedirtiyor şanslıysan çok rahat geçersin.

Uygulamalarda ne sorunu yaşadınız?

%13 de kaldı şu an ilginç.

Açmalarında falan bazen açılmıyordu Adobe uygulamaları özellikle bende nedense hiç açılmadı belki benliktir bazen de Windows tuşuna bastığımda şey açılmıyordu arama tuşuna bastığımda bir şey yazamıyorsun.

Windows 11 22H2 kullanıyorum. Valorant ve arada sırada diğer oyunları oynayan birisiyim. İş için de kullanıyorum bilgisayarı. Geçen bluetooth kulaklık aygıtı çıkar dediğimde birden mavi ekran vermesi dışında herhangi bir sorun yaşamadım geçilir diyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı