Windows 11 görev çubuğu nasıl üste alınır?

Xayanc

Picopat
Merhaba. Ben Windows'ta görev çubuğunu yukarıda kullanmayı seviyorum, bunu Windows 11 de yapamadım bir yöntemi var mıdır? En çok bu yüzden 11 kullanmaktan vazgeçiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun ile panel konumunu değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Herhangi bir ek program gerekmeden yapılabiliyor ama ben de işe yaramamıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sizde de işe yaramazsa buna bakabilirsiniz.

Görev çubuğu konumunu değiştirme
Görev çubuğunuzun kilidinin açık olduğunu doğruladıktan sonra görev çubuğunda boş bir alanı basılı tutun veya alana sağ tıklayın. Görev çubuğu ayarları > Görev çubuğunun ekrandaki Konumu'nu seçin ve ardından Sol, Üst, Sağ veya Alt seçeneğini belirleyin.
Not: Benim yazım değildir, Microsoft'un yazısıdır.

Görev çubuğu konumunu değiştirme
Görev çubuğunuzun kilidinin açık olduğunu doğruladıktan sonra görev çubuğunda boş bir alanı basılı tutun veya alana sağ tıklayın. Görev çubuğu ayarları > Görev çubuğunun ekrandaki Konumu'nu seçin ve ardından Sol, Üst, Sağ veya Alt seçeneğini belirleyin.
Not: Benim yazım değildir, Microsoft'un yazısıdır.

Windows 10 için geçerli bu. Windows 11 için maalesef böyle bir ayar yok.

@Xayanc hocam son durum ne acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı