Windows 11 görev çubuğunun yok olması

Oyun gizlediği için.
Yoksa oyunda görünürdü görev çubuğu.

Demek ki Windows 11 hala saglam bir sürüm degil.
Ne kadar Windows 11 sevmesem de bu bir sorun değil.
Oyunun yaptığı bir şeydir.

Oyun gizlediği için.
Yoksa oyunda görünürdü görev çubuğu.

Oyun bilerek böyle bir işlem yapmaz oyunla ters düştüğü için kapanmıştır Bu da sistemin oyunlarla ve programlarla optimize çalışmadıgını gösterir.

Windows PC Manager yükleyip görev çubuğu fix özelliğini deneyin bende de ara sıra yeniden başlatınca gelmiyordu bunu yapınca daha sıkıntı çıkarmadı.

Oyun bilerek böyle bir işlem yapmaz oyunla ters düştüğü için kapanmıştır Bu da sistemin oyunlarla ve programlarla optimize çalışmadıgını gösterir.

Bu oyunların sorunu. Bazı oyunlarda böyle bir sorun çıkmıyor bende.

Dostum Windows'un sorunu bu sorun Windows 10 da olsaydı oyunun sorunu olurdu.

Etkinleştirilmemiş olması önemli değil Windows 11 sonuçta.
Fakat böyle sorunları kelimenin tam anlamıyla çok çok nadiren yaşıyorum. Yok denecek kadar az.

Fakat böyle sorunları kelimenin tam anlamıyla çok çok nadiren yaşıyorum. Yok denecek kadar az.

Windows 11 kötü demedim hala oturmamış dedim bence geçmeye uygun bir sürüm degil Windows 10 Pro gayet güzel ve yeterli.

Windows 11 kötü demedim hala oturmamış dedim bence geçmeye uygun bir sürüm degil Windows 10 Pro gayet güzel ve yeterli.
Hocam Windows 11'i daha yeni etkinleştirdim ve şu anda güncellemeleri yapıyor. Ayrıca bu bilgisayar Server 2003, Longhorn, Vista, 8 Gibi Dandik ve Demo halinde işletim sistemleri değil. Evet zamanında yoğun yoğun BSOD Görüyordum fakat belli bir süre sonra geçti.

Evet dandik bir işletim sistemi değil ama tam oturmadı ve tam yapılmamış bir şeye başlamak gereksiz geliyor açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…