Çözüldü Windows 11 güncellemesi sonrası LoL'de 60 sabit FPS almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PXyer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün bilgisyarımı Windows 11'e güncelledim ve LoL'de sabit 60 FPS alıyorum.
İnternetteki tüm çözümleri denedim, hatta Technopat forumunda açılan konuları da okudum ancak hala bir çözüm bulamadım. Yapmadığım şey kalmadı ama düzeltemiyorum.
Güç seçenekleri, pil ayarları o bu derken akşam oldu resmen...
Yardımlarınızı bekliyorum dostlar.

Çözüm
Tam ekrana da alıp bilgisayarı şarja taktın mı?

Oyunu zaten tam ekran oynuyorum bir de iki durumda da 60 FPS sabit kalıyor.
Şarja takılı ya da değil fark etmeksizin sabit FPS alıyorum.

Arkadaşlar tekrardan merhaba
Dün bilgisayarıma format atarak durumu çözmüş bulunmaktayım. Elbette bunu çözmenin daha basit yolları vardır ancak başka bir yol bulamadığından ötürü format atmak durumunda kaldım. Bu sorunu sadece Windows 10'dan 11'e geçerken yaşıyorum ve sorunu çözemiyorsun. Tek çare olarak format atmak kalıyor bende o kozu kullanıp format attım. Tabii sonrasında düzeldi. İlginiz için teşekkür ediyorum.
Hayırlı sosyaller...
Tam ekrana da alıp bilgisayarı şarja taktın mı?

Arkadaşlar tekrardan merhaba
Dün bilgisayarıma format atarak durumu çözmüş bulunmaktayım. Elbette bunu çözmenin daha basit yolları vardır ancak başka bir yol bulamadığından ötürü format atmak durumunda kaldım. Bu sorunu sadece Windows 10'dan 11'e geçerken yaşıyorum ve sorunu çözemiyorsun. Tek çare olarak format atmak kalıyor bende o kozu kullanıp format attım. Tabii sonrasında düzeldi. İlginiz için teşekkür ediyorum.
Hayırlı sosyaller...

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı