Windows 11 Hata kodu kod: 0x80004002

Windows'u etkinleştirme uygulaması ve önerilmiyor. Sanırım kullanmıyorsunuz, onu sormamın nedeni KMSpico uygulaması ya da CMD üzerinden "bilinmeyen KMS servislerine" bağlanırsa Windows Update'in sunucusunu falan değiştiriyor olabilir diye sordum.

Hocam 2 yıl oldu bilgisayarı alalı ilk defa böyle hatayla karşılaştım.

Hocam bu hatanın çözüm yolunu bende bulamadım. Prime hocam yardım etmeye çalıştı ama hepsi başarısız oldu. Sanırım tek yolu geri yükleme ya da sıfırlama.

Şu an YouTube'da bir video buldum onu uyguluyorum inşallah olur.

Hocam sistem dosyalarında hata var mı diye taratırken repairable dedi galiba dosyalarda sorun var.

@luthermartin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
isterseniz buradaki videodan sizde dosyalarınızda hata olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20221210_185126.png
    Ekran görüntüsü_20221210_185126.png
    173,5 KB · Görüntüleme: 23
Şu an YouTube'da bir video buldum onu uyguluyorum inşallah olur.

Hocam sistem dosyalarında hata var mı diye taratırken repairable dedi galiba dosyalarda sorun var.

DISM ve SFC araçlarını denediniz mi onarmak için? Denediyseniz sistem geri yükleme noktası varsa bu sorun olmayan bir tarihe dönmeyi deneyebilirsiniz ama muhtemelen bu da işe yaramayacak.

DISM ve SFC araçlarını denediniz mi onarmak için? Denediyseniz sistem geri yükleme noktası varsa bu sorun olmayan bir tarihe dönmeyi deneyebilirsiniz ama muhtemelen bu da işe yaramayacak.

Denemedim hocam maalesef sorunsuz bir tarihde yedekleme almamıştım.

Saldım artık hocam benden bu kadar. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
@Rufiq Cavadov Bu sorunun bir çözümü yok. Ya Windows 10 yada format. Bende de bu sorun var ve hiç bir şekilde düzelmiyor.
Var. Buyrun.

Bende Windows Update Blocker programından kaynaklandı. Güncelleştirmeyi tekrar geri etkinleştirdiğimde bazı hizmetleri açmamış. Mesele Delivery Optimization hizmeti. Bu hizmet açık olmayınca 0x80004002 hatası geliyor. Programın ayarlarını kurcaladım. Tekrar devre dışı bırakıp etkinleştirdim. Hizmetler açıldı. Daha sonrasında sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı