Windows 11 her şey silinerek nasıl kurulur?

SALİH EREL

Kilopat
Arkadaşlar herkese merhaba,

Bir sorum olacak sizlere. Ben Windows 10 kullanıyorum ve bunu silip 11 yüklemek istiyorum. Öncelikle Microsoft sitesinde ISO dosyasını indirdim dili vs seçtim. Sonra ZIP dosyasını açtım. En altta setup var tıkladım. Açıldı ve 11 için uygun olduğunu söyledi. Devam et dediğimde ise sorunum ortaya çıktı. Şimdi burada 3 yükleme seçeneğinden en alttaki her şeyi sileceğini söylüyor: Yani geçmişi vs. silsin de, e şimdi bu biraz önce yükleyeceği Windows 11 C'de duruyor. Yani kurulumu yapacak olan dosyalar C'de iken her şeyi silerek bu işi nasıl yapacak acaba? Bilen varsa bir yardım etsin kafam yandı. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• win 11 yükleme.png
    win 11 yükleme.png
    293,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba,

Bir sorum olacak sizlere. Ben Windows 10 kullanıyorum ve bunu silip 11 yüklemek istiyorum. Öncelikle Microsoft sitesinde ISO dosyasını indirdim dili vs seçtim. Sonra ZIP dosyasını açtım. En altta setup var tıkladım. Açıldı ve 11 için uygun olduğunu söyledi. Devam et dediğimde ise sorunum ortaya çıktı. Şimdi burada 3 yükleme seçeneğinden en alttaki her şeyi sileceğini söylüyor: Yani geçmişi vs. silsin de, e şimdi bu biraz önce yükleyeceği Windows 11 C'de duruyor. Yani kurulumu yapacak olan dosyalar C'de iken her şeyi silerek bu işi nasıl yapacak acaba? Bilen varsa bir yardım etsin kafam yandı. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimin altında hazırda olmadığından ve şu anda da her yer kapalı. Kısa süreli bir çözüm getirmem gerek. Acaba üstüne kurup eski sistemi c den sistem dosyalarını mı kaldır desem?
Hayır bu şekilde kurulum yapma dostum. Yukarıda atılan videoyu uygulaman gerekli, uygulayamıyorsan müsait olduğun bir zaman yap acele etme.

Geri
Yukarı