Windows 11 Home nereden alınır?

canerewind

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben sağlamlisans'tan key aldım fakat key çalışmıyor ve destek ekibi 2 gündür benimle ilgilenmiyor. Başka Windows 11 Home alabileceğim güvenli bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben sağlamlisans'tan key aldım fakat key çalışmıyor ve destek ekibi 2 gündür benimle ilgilenmiyor. Başka Windows 11 Home alabileceğim güvenli bir site var mı?
Yok. Orijinal key al. Saçma sapan sitelerden key almayın.
Kesinlikle önermiyorum. PttAVM dediğin sitede başka satıcılar ilan açıyor. Sandığınız gibi her ilanı sadece PttAVM oluşturmuyor veya satmıyor. PttAVM sadece aracı.

Kesinlikle önermiyorum. PttAVM dediğin sitede başka satıcılar ilan açıyor. Sandığınız gibi her ilanı sadece PttAVM oluşturmuyor veya satmıyor. PttAVM sadece aracı.

Olabilir ama ben kaç kere aldım bir sorun yaşamadım ayrıca orijinal key dediğiniz Microsoft'un sitesinde satılan ise çok pahalı.

Bu örnek ama alabilirsiniz yazilimbudur iyidir.

Olabilir ama ben kaç kere aldım bir sorun yaşamadım ayrıca orijinal key dediğiniz Microsoft'un sitesinde satılan ise çok pahalı.
Evet onlar. Sadece alt köşede windows'u etkinleştir yazısı silinsin diye boşa para veriyorsunuz. CMD ile etkinleştir daha iyi.

@kopkeliekmek yani ama Microsoft'un sitesi de çok pahalı kimsenin gücü yetmez.
E diyorum ya hocam. Boşuna onları satın alıp millete para yedirtmeyin. Eski bir laptop'tan OEM key'i alın veya CMD ile etkinleştirin. Kopya key'ler oluyor onlar. Bir kere para verip al microsoft'tan ömür boyu onu kullan. 2 ay sonra patlayacak key'e 10 lirayı bırak bedava bile verseler etkinleştirmem.

Hocam etkinleştirilmeden de kullanılabilir. Sadece etkinleştir yazısı çıkıyor ve kişiselleştiremiyorsunuz.
İlle de anahtar istiyorsanız Microsoft'tan alırsınız, uzun yıllar kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı