Windows 11 Home Single Language sandbox özelliği eklenebilir mi?

Emrecopur

Picopat
Daha fazla  
Windows 11 Home Single Language kullanıyorum. Pro sürümünde olan sandbox ı Home da nasıl ekleyip çalıştırabilirim?

@Sekolargg buraya bir bakabilir misiniz rica etsem hocam.

Son düzenleme:
Windows 11 Home Single Language kullanıyorum. Pro sürümünde olan sandbox ı Home da nasıl ekleyip çalıştırabilirim?

@Sekolargg buraya bir bakabilir misiniz rica etsem hocam.

1. Başlat menüsünü açın ve Windows sandbox yazın.
  2. Windows sandbox arama sonuçlarında görünene tıklayın.
  3. Özellikleri denetle seçeneğini tıklayın.
  4. Windows sandbox öğesini seçin ve değiştir düğmesine tıklayın.
  5. Özellikler penceresinde Windows sandbox onay kutusunu işaretleyin ve "tamam" düğmesine tıklayın.
  6. İşlem tamamlandıktan sonra, sandbox özelliğini kullanabilirsiniz.

Eğer etkin değilse;
  • Uygulamalar seçeneğine tıklayın ve ilgili ayarlar altında programlar ve özellikler seçeneğine tıklayın.
  • İlgili ayarlar altında Windows özelliklerini aç veya kapat seçeneğine tıklayın.
  • Windows özellikleri penceresinde Windows sandboxseçeneğini bulun ve onay kutusunu işaretleyin. (Türkçe versiyonda Windows korumalı alan diye geçiyor olması lazım.)
  • "Tamam" düğmesine tıklayın ve Windows sandbox özelliğini etkinleştirmek için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bende bu şekil yapılıyor diye biliyorum. Kaynak başka bir forum iyi sosyaller hocam.

1. Başlat menüsünü açın ve Windows sandbox yazın.
  2. Windows sandbox arama sonuçlarında görünene tıklayın.
  3. Özellikleri denetle seçeneğini tıklayın.
  4. Windows sandbox öğesini seçin ve değiştir düğmesine tıklayın.
  5. Özellikler penceresinde Windows sandbox onay kutusunu işaretleyin ve "tamam" düğmesine tıklayın.
  6. İşlem tamamlandıktan sonra, sandbox özelliğini kullanabilirsiniz.

Eğer etkin değilse;
  • Uygulamalar seçeneğine tıklayın ve ilgili ayarlar altında programlar ve özellikler seçeneğine tıklayın.
  • İlgili ayarlar altında Windows özelliklerini aç veya kapat seçeneğine tıklayın.
  • Windows özellikleri penceresinde Windows sandboxseçeneğini bulun ve onay kutusunu işaretleyin. (Türkçe versiyonda Windows korumalı alan diye geçiyor olması lazım.)
  • "Tamam" düğmesine tıklayın ve Windows sandbox özelliğini etkinleştirmek için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bende bu şekil yapılıyor diye biliyorum. Kaynak başka bir forum iyi sosyaller hocam.

1700158075541.png

Hocam Home Single Language de öyle bir seçenek yok ne yazık ki.

Geri
Yukarı