Windows 11 için en iyi Android emülatörü nedir?

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Telefon oyunlarından birkaçını Windows 11'den oynamak istiyorum fakat bazı sorunlar yaşıyorum. BlueStacks ile girmeye çalışırken Windows ayarlarıyla ilgili bir sorun oluştu diyor. Hyper-V'yi aktif et gibisinden, yapıyorum veya farklı sorunlara bakıp düzeltmeye çalışıyorum ama olmuyor. Bunun dışında önerebileceğiniz hangi emülatör var? Windows 11 için. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi, sağlıklı günler. Telefon oyunlarından birkaçını Windows 11'den oynamak istiyorum fakat bazı sorunlar yaşıyorum. BlueStacks ile girmeye çalışırken Windows ayarlarıyla ilgili bir sorun oluştu diyor. Hyper-V'yi aktif et gibisinden, yapıyorum veya farklı sorunlara bakıp düzeltmeye çalışıyorum ama olmuyor. Bunun dışında önerebileceğiniz hangi emülatör var? Windows 11 için. Teşekkürler.
Hocam SSS'yi inceleyin.
BlueStacks'in bildiğim kadarıyla Hyper-V destekli bir sürümü var. Silip onu kurun ve yönetici olarak çalıştırın bendede aynı hata oluyordu bu şekilde çözdüm.

Evet Hyper-V destekleyen sürümü kullanıyorum. Uygulamaya giriyor fakat oyun açılmıyor. Oyunun adı Hayday bu arada.

Düne kadar MSI App Player kullanıyordum aslında ama bugün Hayday'a güncelleme geldi, geldikten sonra açılmadı. Oyuna tıklıyorum siyah ekran şeklinde kalıyor. Oyuna girmiyor.

Geri
Yukarı