Windows 11 ikonlar çalıntı mı?

Windows 11 masaüstü ikonları zaten Windows 10 da masaüstünde CTRL'ye basarken fare ile en küçüğe çektiğinizde çıkan ikonlar ile aynı. Sadece boyutunu büyültmüşler.

Merhaba arkadaşlar. Ben birkaç yıl önce Windows 11 diye bir şey yokken Windows 10'a bir tema kurdum. Sonra Windows 11 çıkınca betasını kurdum ve gözüme ikonlar çarptı. Özellikle indirilenler klasörünü konunu daha önce internete görmüştüm. İndirdiğim tema bir ikon paketi kullanıyordu. İkon paketi devian art diye bir sitedeydi birkaç yıl oldu sileli o temayı. Temayı bulamam ama ikon paketini belki bulursam atarım. Sizce Windows 11 ikonlar çalıntı olabilir mi?
İkon paketinin linkini paylaşırsan net cevap verebilirim.

Değişik bilgi:
Youtube'da videoyu tam ekranken çıkarken sağ üste dikkatli bakarsanız Windows 7 Basic temasına çok kısa bir süreliğine geçtiğini görebilirsiniz.
Ufak bir ekleme yapayım: Bazı uygulamalarda yanlış hatırlamıyorsam uyumluluk modunu Windows Xp' ye aldığınızda uygulama Windows Basic temasını kullanıyor.

Geliştiricileri neden mi umursasınlar? Ciddi misin? 🤣 Bak ben zamanında en büyük Microsoft kullanıcılarından biriydim. Lumia telefon bile kullanıyordum. Lumia neden battı bir düşün bakalım. Geliştiricileri umursamadıkları için. Telefon aşırı stabil ve ram kullanımı çok iyi seviyedeydi. Donanım olarak da harikaydılar. Ama gel gelelim bir sistemi iyi bir sistem yapan şey ne kadar uygulama çeşitliliği olduğu ve ne kadar güncel kaldığıdır. Instagram bile yoktu Lumia’da. YouTube uygulaması bile yoktu çünkü Microsoft, Google ile takışmıştı. Kaçınılmaz batış. Şu anda Windows’u ancak ATM’lerde hastanede kullanırsın. Yaşlı sistemi.
Bende Lumia kullandım kardeşim. Uygulama marketi çok dar olduğundan dolayı ve işletim sisteminin kısıtlamalarından dolayı telefon öldü. Çok güzel cihazlardı oysa ki. Geliştiriciler o telefon üzerinden mi geliştirme yapıyor sence? Sanki telefondan kod yazılıyormuş gibi konuşmuşsun. Neredeyse her cihazda olan Windows'a uygulama çıkmayacaksa çıkmasın kardeşim. O şirket 2 güne batıyor mu batmıyor mu görürüz. Yaşlı sistemiymiş ahahahahha.

Hayır. Iconlar ya da kabuk simgeler, 21 Mart 2021'de Sun Valley projesi için dahili Microsoft Windows 10 21H2 Cobalt Geliştirme Dönemi'ne ait yapılardan biri olan ve halka sunulan Build 21343'de ortaya çıkmıştır.

Proje, daha sonra yön değiştirdi ve yeni iconlar 21H2 için Windows 10'dan Windows 11'e ulaştı.

Yeni kabuk simgelerini kullanan Windows 10 Build 21343
1696350610719.png

Son düzenleme:
Hayır. Iconlar ya da kabuk simgeler, 21 Mart 2021'de Sun Valley projesi için dahili Microsoft Windows 10 21H2 Cobalt Geliştirme Dönemi'ne ait yapılardan biri olan ve halka sunulan Build 21343'de ortaya çıkmıştır.

Proje, daha sonra yön değiştirdi ve yeni iconlar 21H2 için Windows 10'dan Windows 11'e ulaştı.

Yeni kabuk simgelerini kullanan Windows 10 Build 21343
Eki Görüntüle 1966015
Hocam ben o temayı galiba pandemiden önce indirmiştim veya pandemi sırasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o indirdiğiniz tema zaten Microsoft'a ait. Sun Valley teması olarak geçiyor. Microsoft ilk başlarda Windows 11'i, Windows 10'a bir güncelleme olarak çıkartmak istiyordu. "Windows 10 21H2" adıyla çıkacaktı ilk başta sonra projeyi ertelediler ve Windows 11 olarak yeniden tasarladılar.
O sizin indirdiğiniz tema 2020/2021 gibi yayınlanan Windows 10 Sun Valley'in İnsider sürümünden alınma. Windows 11'in teması ilk olarak Windows 10 21H2 insider ile birlikte yayınlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı