Çözüldü Windows 11 Insider laptop ekranınının gidip gelme sorunu hala mevcut mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TwoRuleMusic

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 11'in ilk Insider sürümünde laptop cihazlarda ekranın gidip gelme sorunu vardı. Bu güncelleme (22000.194 Release Preview) ile birlikte o sorun da giderildi mi? Teşekkürler.

O sorun daha önceki güncellemelerle giderildi.
Hocam sistem genelinden ziyade aynı olay taskbar'da devam ediyor gibi. Ayrıca explorer.exe'nin çökmesine yol açan bir iki hata da düzeltilmemiş gibi duruyor.
5 Ekim'den önce bu hataların düzeltileceğini umuyorum.

Alttaki blog yazısı 22000.194 sürümüne ait.

Screenshot_20210924-225706_Edge_Beta.png

Hocam sistem genelinden ziyade aynı olay taskbar'da devam ediyor gibi. Ayrıca explorer.exe'nin çökmesine yol açan bir iki hata da düzeltilmemiş gibi duruyor.
5 Ekim'den önce bu hataların düzeltileceğini umuyorum.

Alttaki blog yazısı 22000.194 sürümüne ait.

Eki Görüntüle 1172950
Önce veya sonra, mutlaka çözülecektir. Bu gibi kritik olmayan sorunlar fark edilip tespit edilince genelde çabucak çözülüyorlar.

Hocam benimki hala aynı. En son Dev Update kullanıyorum insanlarla beraber aynı ama şimdi Explorer git gel yapıyor. Şu anda Chrome bile zar zor açtım PC'de.
Dev sürümü nihai sürümden daha ileride olduğu için nihai sürümde olmayan hatalar/sorunlar yaşanabilir. Insider kullanıyorsunuz sonuçta, Insider'ın olayı da bu zaten.

Geri
Yukarı