Windows 11 Insider yüklenirse tam sürüme geçilebilir mi?

Dosya Ekleri

• Yakalama.PNG
    Yakalama.PNG
    66,2 KB · Görüntüleme: 60
  • Yakalama.PNG
    Yakalama.PNG
    39,1 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Aralarında fark var mı bende bilmiyorum. Ben beta olana girmiştim. Yükseltme işlemini tamamladıktan sonra çıktım Insider programından.
Bende insider programından çıktım değil mi ?
Çıkmadıysam nasıl çıkarım ?
Aralarında fark var mı bende bilmiyorum. Ben beta olana girmiştim. Yükseltme işlemini tamamladıktan sonra çıktım Insider programından.
Ayrıca Insider ayarlarını tekrar düzenleyebilmem için tekrar insider'a katıldım ve çıkmamıştım garip.
Bende insider programından çıktım değil mi ?
Çıkmadıysam nasıl çıkarım ?

Ayrıca Insider ayarlarını tekrar düzenleyebilmem için tekrar insider'a katıldım ve çıkmamıştım garip.
Böyle oluyor insider ayarlarını yapıp çıkınca. Insider'dan çıkmışım gibi oluyor bilen var mı ?
unknown.png

Son düzenleme:
Bende Insider programından çıktım değil mi?
Çıkmadıysam nasıl çıkarım?

Ayrıca Insider ayarlarını tekrar düzenleyebilmem için tekrar Insider'a katıldım ve çıkmamıştım garip.

Böyle oluyor Insider ayarlarını yapıp çıkınca. Insider'dan çıkmışım gibi oluyor bilen var mı?
Eki Görüntüle 1176214

Şimdi yeniden başlatın seçeneğine tıklayın. Bilgisayar açıldığında çıkmış olacaksınız.

Şimdi yeniden başlatın seçeneğine tıklayın. Bilgisayar açıldığında çıkmış olacaksınız.
Sorun şu çıkmak istemiyorum ama Kanal ve Windowsun bir sonraki sürümü çıktığında bu cihazın kaydını iptal etmeyi açtığımda ve sekmeyi kapatıp yeniden açtığımda insider'dan atılmış oluyorum. Bir daha ayarları düzenlemek için Insider'a tekrar üye oluyormuşum gibi yapıyorum.

Sorun şu çıkmak istemiyorum ama kanal ve Windows'un bir sonraki sürümü çıktığında bu cihazın kaydını iptal etmeyi açtığımda ve sekmeyi kapatıp yeniden açtığımda Insider'dan atılmış oluyorum. Bir daha ayarları düzenlemek için Insider'a tekrar üye oluyormuşum gibi yapıyorum.

Çıkmak istemiyorsanız kalabilirsiniz o zaman. Sizin için problem teşkil etmiyor ise.

Çıkmak istemiyorsanız kalabilirsiniz o zaman. Sizin için problem teşkil etmiyor ise.
Yok işte aslında çıkmıyorum fakat beni çıkmış gibi gösteriyor. O insider sekmesini sadece 1 kere kullanabiliyorum. Mesela üye oldum, istediğim seçenekleri seçtim ve o sekmeyi kapadım. Tekrar geri girdiğimde o sekmeye ulaşamıyorum en baştan başlamam gerekiyor bilgisayarı restart edip tekrar insider'a üye olmam gerekiyor. Ben ise sürekli o sekmeye restart atmadan erişebilmek istiyorum. Beta Kanalını istediğim zaman değiştirebilmek istiyorum Sürüm Önizleme ve Beta kanalları arasında istediğim zaman geçiş yapabilmek istiyorum fakat bunu yapabilmem için sürekli insider'a tekrar kayıt olmam gerekiyor. Ayrıca stabil sürümde kalmak için Önizleme Derlemelerini Almayı Durdurmayı açıyorum her seferinde. Ama bu sorunun sebebini bulamadım sürekli niye 0'dan insider'a kayıt olmam gerekiyor ?

Yok işte aslında çıkmıyorum fakat beni çıkmış gibi gösteriyor. O Insider sekmesini sadece 1 kere kullanabiliyorum. Mesela üye oldum, istediğim seçenekleri seçtim ve o sekmeyi kapadım. Tekrar geri girdiğimde o sekmeye ulaşamıyorum en baştan başlamam gerekiyor bilgisayarı restart edip tekrar Insider'a üye olmam gerekiyor. Ben ise sürekli o sekmeye restart atmadan erişebilmek istiyorum. Beta kanalını istediğim zaman değiştirebilmek istiyorum sürüm ön izleme ve beta kanalları arasında istediğim zaman geçiş yapabilmek istiyorum fakat bunu yapabilmem için sürekli Insider'a tekrar kayıt olmam gerekiyor. Ayrıca stabil sürümde kalmak için ön izleme derlemelerini almayı durdurmayı açıyorum her seferinde. Ama bu sorunun sebebini bulamadım sürekli niye 0'dan Insider'a kayıt olmam gerekiyor?

Bunun için ayrıca bir konu açmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı