Çözüldü Windows 11 Insider'dan nihai sürüme geçemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eendeer

Decapat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 10.Nesil
Gtx 1080Ti
12GB Ram
Meslek
Devoloper,Editor
Şu an Windows 11 Insider kullanıyorum fakat nihai sürüme geçmek istiyorum, yükleme yardımcısı ile geçmeye çalıştım ama tıkladığım anda kapanıyor. Tek çare Windows 10'a geçip oradan Windows 11'e mi geçeyim veya Insider şu an iyi mi nihai sürüme göre?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu an Windows 11 Insider kullanıyorum fakat nihai sürüme geçmek istiyorum, yükleme yardımcısı ile geçmeye çalıştım ama tıkladığım anda kapanıyor. Tek çare Windows 10'a geçip oradan Windows 11'e mi geçeyim veya Insider şu an iyi mi nihai sürüme göre?

Yükleme yardımcısına sağ tıklayın. Uyumluluktan Windows 7'ye alın.

Çözüm
İnsider sürümünden sadece temiz kurulum yaparak çıkabilirsiniz. Yani upgrade gibi yöntemlerle çıkılmıyor bildiğim kadarıyla. Yanlış biliyor olabilirim başka bir konuda öyle görmüştüm.

ISO dosyasını indirip Windows 11'de üstüne çift tıklayıp sonra (Görev Yöneticisi ile Windows Defender SmartScreen'i kapatıp (bir bug yüzünden)) ISO"ya çift tıklayınca açılan menüden setup.exe'ye tıklayarak yükseltme yapılabiliyor.

İşe yaramıyor tecrübe ettim.

Şuan Windows 11 İnsider kullanıyorum fakat nihai sürüme geçmek istiyorum yükleme yardımcısı ile geçmeye çalıştım ama tıkladığım anda kapanıyor tek çare Windows 10 a geçip ordan Windows 11 e mi geçeyim veya İnsider şuan iyimi nihai sürüme göre

Çok teşekkürler sayenizde açabildim.

Teşekkür ederim kardeşim, Allah razı olsun senden inşAllah. Allah tuttuğunu altın etsin.
1633986495790.png

Bende böyle ekran çıktı. Oyunlarımın, dosyalarımın silinmesini istemiyorum ya.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kardeşim, Allah razı olsun senden inşallah. Allah tuttuğunu altın etsin.
Eki Görüntüle 1187237

Bende böyle ekran çıktı. Oyunlarımın, dosyalarımın silinmesini istemiyorum ya.

Hiçbir şeyi seçin. Dosyalarınız Windows.old klasöründe saklanacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı