Windows 11 ISO dosyası değişiklikleri kaydedilirken "E:\sources konumuna kaydedemezsiniz" hatası

umutakyuz

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selam herkese. Windows 11 kuramıyorum. TPM 2.0 sorunum var o yüzden ISO dosyasını içindeki bir tane .dll dosyasını düzelttim ama dosyayı kaydedemiyorum. Bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?

1695228947741.png

Arkadaşlar, selam herkese. Windows 11 kuramıyorum. TPM 2.0 sorunum var o yüzden ISO dosyasını içindeki bir tane .dll dosyasını düzelttim ama dosyayı kaydedemiyorum. Bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1950953

Rufus ile hazırlayın. Yazmaya başlarken soracak, gereksinimleri kaldır tikini işaretleyip devam edin.

Eğer Rufus ile hazırlarsanız USB içindeki bilgiler gidecek. Eğer Rufus'la hazırladığınız USB ile format atarsanız HDD/SSD'nizdeki tüm dosyalar gidecek ve boş bir Windows kurulmuş olacak.

Yedek alabileceğim Drive tarzı bir program önerin var mı bu arada? Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yedek alabileceğim Drive tarzı bir program önerin var mı bu arada? Çok teşekkür ederim.

Terabox, Google Drive, Dropbox. Bunlar güvenilir. Ama eğer USB küçük değilse Rufus ile hazırladıktan sonra içinde klasörler oluşacak:

boot
sources
...

Yeni bir klasör oluşturup ismini "bilgiler" koyun mesela. Oraya önemli bilgileri HDD/SSD'nizden kopyalayabilirsiniz. Format attığınızda bilgiler USB'de duruyor olacak.

Terabox, Google Drive, DropBox. Bunlar güvenilir. Ama eğer USB küçük değilse Rufus ile hazırladıktan sonra içinde klasörler oluşacak:

Boot.
Sources.

Yeni bir klasör oluşturup ismini "bilgiler" koyun mesela. Oraya önemli bilgileri HDD/SSD'nizden kopyalayabilirsiniz. Format attığınızda bilgiler USB'de duruyor olacak.

Aynen grafik tasarımla ilgilendiğim için PSD dosyalarım için Max 3 5 GB flashım 60 GB yeterli olur teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı