Windows 11 ISO'su nereden bulunur?

Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, forumdaki arkadaşların Windows 11 sevdasını gördüğüm için kafama bir soru takıldı. Acaba kullananlara nasıl deneyim veriyor ki herkes geçmeye çalışıyor. Ondan dolayı Dual Boot'luk temiz ISO arıyorum. ( arkadaşlar mümkünse ISO oynanmasın ve ISO downloader gibi indirmeye sahip ISO varsa atabilir misiniz? )

Merhaba arkadaşlar, forumdaki arkadaşların Windows 11 sevdasını gördüğüm için kafama bir soru takıldı. Acaba kullananlara nasıl deneyim veriyor ki herkes geçmeye çalışıyor. Ondan dolayı Dual Boot'luk temiz ISO arıyorum. ( arkadaşlar mümkünse ISO oynanmasın ve ISO downloader gibi indirmeye sahip ISO varsa atabilir misiniz? )

UUP dump en iyi tercih fakat direkt internetten indirmek istiyorsan Technopat'taki Windows 11 bölümündeki en üstteki ISO konusundan indirebilirsin. Güvenilir.

Hocam kusura bakmayın ama bir sorum olacak. Sabitlenmiş dediniz ama bende gözükmüyor baktığımda. Link vs. var mı konunun.

Geri
Yukarı