Windows 11 isteğe bağlı özelliklerden dosya indirilmiyor

Cyqter34

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Windows 11 isteğe bağlı özelliklerden neden dosyalar indirilmiyor? hep hatalarla karşılaşıyorum.

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar;
Windows 11 isteğe bağlı özelliklerden neden dosyalar indirilmiyor? hep hatalarla karşılaşıyorum.

Eki Görüntüle 1095841
Bahsettiğiniz Windows 11 ilk sızdırılan sürümse o sürümün bu tarz birçok sorunu olabilir. Ben de dil paketini yüklerken yanındaki dil paketi özelliklerini (OCR, Türkçe metin okuma sesi vs.) yükleyememişti. O ilk çıkan sürümü kullanıyorsanız bence en azından insider sürümüne geçin. Tabii en mantıklısı kararlı sürümün çıkmasını beklemek.
Kolay gelsin.

Sızdırılmış sürümü iptal ettim! Nedenini soracak olursanız bir programın exe dosyasını Türkçeye çevirdim, Windows 10 kullanıyordum, herhangi bir karakter yazılarında sıkıntı çekmedim. Windows 11 sızdırılmış sürümünde kullanmak istedim, programı kurduktan sonra yazı karekterlerinde farklılık gösteriyordu kaldırdım. Sitede verilen ISO dosyasını kurdum, Türkçeye çevirmiş olduğum exe programını yükledim yazı karekterlerinin değişmediğini gördüm. Şimdi ise başka bir sıkıntı ile karşılaştım onu nasıl çözeceğim bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    622,2 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı