Windows 11 kablosuz kablosuz ekran modülü yüklenmiyor

Makaleler
7
Yer
İstanbul/Anadolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Athlon X2 6000+ || AMD HD Radeon 5570 || Asus M2A-MX || Sandisk 120 GiB SSD || Kingston 800 MHz 4GiB || Preo MG08 Mouse || Microsoft Comfort Curve Keybord 2000 v1.0
Meslek
Yazılımcı
Windows 11 Lite var fakat içine kablosuz ekran mödülünü kuramıyorum.

Ekran Görüntüsü (2).png

Modlu Windows'da hangi bileşenler kapalı bilemediğimizden dolayı yazılım yüklenmesinde sıkıntı yaşanabiliyor. Tavsiyem orijinal Windows kurmanız olacaktır.

Windows 11 Lite var fakat içine kablosuz ekran mödülünü kuramıyorum.

Eki Görüntüle 1306673
Windws 11'in Lite diye bir sürümü yok. Sanırım modlanmış kullanıyorsunuz. Modlayan kişi özelliği kaldırmış olabilir. Yukarıdaki özellikleri görüntüleye tıklayıp Kablosuz Ekran diye aramayı denedin mi?

Modlu Windows'da hangi bileşenler kapalı bilemediğimizden dolayı yazılım yüklenmesinde sıkıntı yaşanabiliyor. Tavsiyem orijinal Windows kurmanız olacaktır.
Benim bilgisayarım eski olduğu için modlu kullanıyorum hocam. Ama keşke çalışabilseydi, bir çözüm falan yok mu yani?
Windws 11'in Lite diye bir sürümü yok. Sanırım modlanmış kullanıyorsunuz. Modlayan kişi özelliği kaldırmış olabilir. Yukarıdaki özellikleri görüntüleye tıklayıp Kablosuz Ekran diye aramayı denedin mi?
Zaten yoktu kurmaya çalıştığım zaman bu hatayı veriyor.

PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki kodu girin ve deneyin;
DISM /online /add-capability /capabilityname: App. Wirelessdisplay. Connect~~~~0.0.1.0

PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki kodu girin ve deneyin;
DISM /online /add-capability /capabilityname: App. Wirelessdisplay. Connect~~~~0.0.1.0
Ekran Görüntüsü (3).png

Şimdi bu hatayı veriyor...

Geri
Yukarı